Об установлении повышенных на двадцать пять процентов окладов и тарифных ставок специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими в работающим в сельской местности по Шалкарскому району
Решение маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 27 мая 2014 года № 161. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 06 июня 2014 года № 3924. Утратило силу решением Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 6 мая 2019 года № 338
Сноска. Утратило силу решением Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 06.05.2019 № 338 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
Сноска. В заголовке и тексте решения на казахском языке слова "ставкаларды", "ставкаларымен", "ставкалар" соответственно заменены словами "мөлшерлемелерді", "мөлшерлемелерімен", "мөлшерлемелер" решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 17.02.2017 № 86 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, статьей 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула – в редакции решения маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 11.04.2016 № 11 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Установить повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности по Шалкарскому району, по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, за счет средств районного бюджета.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии маслихата О. Уксакбаев
Секретарь районного маслихата С. Тулемисов

Шалқар ауданы бойынша азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелерді белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 мамырдағы № 161 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 06 маусымда № 3924 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 6 мамырдағы № 338 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 06.05.2019 № 338 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Шешімнің атауында және мәтінінде "ставкаларды", "ставкаларымен", "ставкалар" сөздері тиісінше "мөлшерлемелерді", "мөлшерлемелерімен", "мөлшерлемелер" сөздерімен ауыстырылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 17.02.2017 № 86 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 139 бабына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18 бабына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда – Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 11.04.2016 № 11 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Шалқар ауданы бойынша азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға аудандық бюджет қаражаты есебінен қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы
О. Уксакбаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы С. Тулемисов