О внесении изменения в постановление акимата области от 19 декабря 2012 года N 401 "Об утверждении регламентов электронных государственных услуг в сфере сельского хозяйства Алматинской области"
Постановление акимата Алматинской области от 08 января 2014 года N 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 февраля 2014 года N 2574. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 20 августа 2014 года № 324
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 20.08.2014 № 324.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", пунктом 1 статьей 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области "Об утверждении регламентов электронных государственных услуг в сфере сельского хозяйства Алматинской области" от 19 декабря 2012 года N 401(зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов в департаменте юстиции Алматинской области от 28 декабря 2012 года за N 2273,опубликованного в газетах "Жетысу" и "Огни Алатау" от 10 января 2013 года N 3-4) следующее изменение:
в преамбуле слова "с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах" заменить словами с пунктом 1 статьи 16 Закона Республики Казахстан "О государственных услугах" от 15 апреля 2013 года.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Досымбекова Т.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               А. Мусаханов

"Алматы облысының ауыл шаруашылығы саласындағы электрондық мемлекеттік қызмет көрсету регламенттерін бекіту туралы" облыс әкімдігінің 2012 жылғы 19 желтоқсандағы N 401 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2014 жылғы 08 қаңтардағы N 2 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментімен 2014 жылы 14 ақпанда N 2574 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2014 жылғы 20 тамыздағы N 324 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 20.08.2014 № 324 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-бабына, Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңының 16-бабының 1-тармағына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Облыс әкімдігінің 2012 жылғы 19 желтоқсандағы "Алматы облысының ауыл шаруашылығы саласындағы электрондық мемлекеттік қызмет көрсету регламенттерін бекіту туралы" N 401 қаулысына (Алматы облысы әділет департаментінде 2012 жылдың 28 желтоқсанында нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2273 тіркелген, 2013 жылғы 10 қаңтарындағы "Жетісу" мен "Огни Алатау" газеттерінің N 3-4 сандарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
преамбуладағы "Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1-бабындағы 4–тармақ" деген сөздері "Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңының 16-бабының 1-тармағына" деген сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Т. Досымбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі
Облыс әкiмi                                А. Мұсаханов