О внесении изменений в решение маслихата Илийского района от 21 декабря 2013 года № 27-125 "О районном бюджете Илийского района на 2014-2016 годы"
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 05 августа 2014 года № 36-174. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 августа 2014 года № 2826. Утратило силу решением Илийского районного маслихата Алматинской области от 30 июля 2015 года № 47-223
Сноска: Утратило силу решением Илийского районного маслихата Алматинской области от 30.07.2015 № 47-223 (вступает в силу с момента опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат Илийского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Илийского района от 21 декабря 2013 года № 27-125 "О районном бюджете Илийского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2013 года № 2539, опубликованного в районной газете "Илийские зори" от 10 января 2014 года № 1-2(4532), в решение маслихата Илийского района от 10 февраля 2014 года № 28-130 "О внесении изменений в решение маслихата Илийского района от 21 декабря 2013 года № 27-125 "О районном бюджете Илийского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 21 февраля 2014 года № 2592, опубликованного в районной газете "Илийские зори" от 7 марта 2014 года № 11(4542), в решение маслихата Илийского района от 04 апреля 2014 года № 30-143 "О внесении изменений в решение маслихата Илийского района от 21 декабря 2013 года № 27-125 "О районном бюджете Илийского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 апреля 2014 года № 2657, опубликованного в районной газете "Илийские зори" от 29 апреля 2014 года № 18(4549), № 19 (4550), в решение маслихата Илийского района от 29 апреля 2014 года № 32-149 "О внесении изменений в решение маслихата Илийского района от 21 декабря 2013 года № 27-125 "О районном бюджете Илийского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 16 мая 2014 года № 2707, опубликованного в районной газете "Илийские зори" от 30 мая 2014 года № 23(4554) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:

Іле аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Іле ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 27-125 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2014 жылғы 05 тамыздағы N 36-174 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 15 тамызда N 2826 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 шілдедегі № 47-223 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 30.07.2015 № 47-223 шешімімен (ресми басылымда жарияланғаннан кейін күшіне енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Іле аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Іле ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 27-125 шешіміне (2013 жылғы 30 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2539 тіркелген, 2014 жылғы 10 қаңтардағы № 1-2(4532) аудандық "Іле таңы" газетінде жарияланған), Іле аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы "Іле аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Іле ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 27-125 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 28-130 шешіміне (2014 жылғы 21 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2592 тіркелген, 2014 жылғы 7 наурыздағы № 11(4542) аудандық "Іле таңы" газетінде жарияланған), Іле аудандық мәслихатының 2014 жылғы 04 сәуірдегі "Іле аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Іле ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 27-125 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 30-143 шешіміне (2014 жылғы 14 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2657 тіркелген, 2014 жылғы 29 сәуірдегі № 18(4549), № 19(4550) аудандық "Іле таңы" газетінде жарияланған), Іле аудандық мәслихатының 2014 жылғы 29 сәуірдегі "Іле аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Іле ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 27-125 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 32-149 шешіміне (2014 жылғы 16 мамырдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2707 тіркелген, 2014 жылғы 30 мамырдағы № 23(4554) аудандық "Іле таңы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 - тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:

"1. Утвердить бюджет Илийского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы 63 399 390 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 53 248 065 тысяч тенге;
неналоговые поступления 58 790 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 420 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 9 672 535 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 3 291 732 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 6 380 803 тысяч тенге;
2) затраты 65 099 371 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные изъятия 48 988 034 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 50 696 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 63 894 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 13 198 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета -1 750 677 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 750 677 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "по вопросам бюджкета, социально-экономического развития, транспорта, строительства, связи, промышленности, сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии Б. Сулейменова
Секретарь районного маслихата Е. Турымбетов
Приложение 1
к решению маслихата Илийского
района от 29 апреля 2014 года
№ 32-149 "О внесении изменений
в решение маслихата Илийского
района от 04 апреля 2014 года

"1. Іле ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 63 399 390 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 53 248 065 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 58 790 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 420 000 мың теңге;
трансферттер түсімі 9 672 535 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 3 291 732 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 6 380 803 мың теңге;
2) шығындар 65 099 371 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік алулар 48 988 034 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 50 696 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 63 894 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 13 198 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 1 750 677 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 750 677 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық маслихаттың "бюджет, әлеуметтік-экономикалық даму, көлік, құрылыс, байланыс, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат сессиясының төрайымы Б. Сүлейменова
Аудандық мәслихаттың хатшысы Е. Тұрымбетов
Іле аудандық мәслихатының
2014 жылғы 29 сәуірдегі "Іле
аудандық мәслихатының 2014 жылғы
04 сәуірдегі "Іле ауданының 2014-2016
жылдарға арналған аудандық бюджеті