Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Карасайскому району
Постановление акимата Карасайского района Алматинской области от 20 марта 2014 года N 3-450. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 апреля 2014 года N 2688. Утратило силу постановлением акимата Карасайского района Алматинской области от 09 февраля 2016 года № 2-210.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карасайского района Алматинской области от 09.02.2016 № 2-210 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соотвествии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании" от 27 июля 2007 года акимат Карасайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы по Карасайскому району.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Бархиновой Ултусын Амангельдиевне.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Акима района А. Дауренбаев
Приложение к постановлению акимата Карасайского района от 20 марта 2014 года N 3-450 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Карасайскому району"
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы по Карасайскому району
Наимено-
вание
района
Количество
воспитанников
организаций
дошкольного
воспитания и
обучения
Размер
подушевого
финансирования
в дошкольных
организациях в месяц (тенге)
Размер родительской
платы в дошкольных
организациях в
месяц (тенге)
Средняя стоимость
расходов используемых
на одного воспитанника
в месяц (тенге)
Карасай-
ский
район
Детский
сад
Мини-
центры
с полным
днем
пребыва-
ния при
школе
Детский
сад
Мини-
центры
с
полным
днем
пребы-
вания
при
школе
Детский
сад
Мини-
центры
с полным
днем
пребыва-
ния при
школе
Детский
сад
Мини-центры
с полным
днем
пребывания
при школе

Қарасай ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Алматы облысы Қарасай ауданының әкімдігінің 2014 жылғы 20 наурыздағы N 3-450 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 28 сәуірде N 2688 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 09 ақпандағы № 2-210 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай ауданы әкімдігінің 09.02.2016 № 2-210 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Қарасай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген Қарасай ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ұлтусын Амангелдіқызы Бархиноваға жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Дәуренбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қарасай ауданының
білім бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы Назарбаева Айжан Нұрділдақызы
Қарасай ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 20 наурыздағы "Қарасай ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" N 3-450 қаулысына қосымша
Қарасай ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Аудан
атауы
Мектепке дейінгі
тәрбие мен оқыту
ұйымдарындағы
тәрбиеленушілер-
дің саны
Мектепке дейінгі
ұйымдарда
қаржыландырудың жан
басына шаққанда бір
айдағы мөлшері
(тенге)
Мектепке дейінгі
ұйымдарында
ата-аналардың бір
айға төлемақы
мөлшері (тенге)
Бір
тәрбиеленушіге
айына жұмсалатын
шығындардың
орташа құны
(тенге)
Қарасай
ауданы
Бала-
бақша
Мектеп
жанындағы
толық күн
қатысатын
шағын
орталық-
тар
Бала-
бақша
Мектеп
жанындағы
толық күн
қатысатын
шағын
орталықтар
Бала-
бақша
Мектеп
жанындағы
толық күн
қатысатын
шағын
орталықтар
Бала-
бақша
Мектеп
жанындағы
толық күн
қатысатын
шағын
орталық-
тар