О переименовании улицы Алатау села Жандосов и присвоении наименований новым улицам в селах Жандосов, Кайрат, Шалкар Жандосовского сельского округа
Решение акима Жандосовского сельского округа Карасайского района Алматинской области от 30 октября 2014 года № 10-54. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 02 декабря 2014 года № 2938
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения Жандосовского сельского округа, на основании заключения областной ономастической комиссии аким Жандосовского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Алатау" села Жандосова Жандосовского сельского округа на улицу "Батан Тажиулы Темирбеков".
2. Присвоить следующие наименования новым улицам в селе Жандосов Жандосовского сельского округа:
1) первой улице "Алаш", второй улице "Баянды", третьей улице "Жана Ауыл", четвертой улице "Шыгыс", пятой улице "Самурык", шестой улице "Жулдыз", седьмой улице "Казына", восьмой улице "Коктем", девятой улице "Аккайын", десятой улице "Балауса", одинадцатой улице "Парасат", двенадцатой улице "Бозторгай", тринадцатой улице "Атамекен", четырнадцатой улице "Байтерек", пятнадцатой улице "Кызгалдак", шестнадцатой улице "Кокжиек", семнадцатой улице "Актилек", восемнадцатой улице "Шугыла", девятнадцатой улице "Балбулак", двадцатой улице "Шоладыр", двадцать первой улице "Кулагер", двадцать второй улице "Балдаурен", двадцать третьей улице "Алмарасан", двадцать четвертой улице "Алмалы", двадцать пятой улице "Балгын", двадцать шестой улице "Карасу", двадцать седьмой улице "Шапагат", двадцать восьмой улице "Айдарлы", расположенные на востоке села Жандосов;
2) первой улице "Мойнак", второй улице "Асылтас", третьей улице "Кунарлы", четвертой улице "Ынтымак", пятой улице "Жаналык", расположенные на северо-востоке села Жандосов;
3) первой улице "Маралды", расположенной на юго-востоке села Жандосов;
4) первой улице "Нурлы", второй улице "Кыран", третьей улице "Жагажай", четвертой улице "Аксу", пятой улице "Жайлау", шестой улице "Мамыр", расположенные на юге села Жандосов;
5) первой улице "Сайран", второй улице "Табия Каражанова", третьей улице "Каскасу", четвертой улице "Акбастау", пятой улице "Береке", шестой улице "Акжайык", седьмой улице "Тастыбулак", восьмой улице "Жалын", девятой улице "Жусан", десятой улице "Сайгулик", одинадцатой улице "Талапкер", расположенные на севере села Жандосов;

Жандосов ауылдық округіндегі Жандосов, Шалқар, Қайрат ауылдарындағы жаңа көшелерге атау беру және Жандосов ауылының Алатау көшесін қайта атау туралы
Алматы облысы Қарасай ауданы Жандосов ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 30 қазандағы № 10-54 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 02 желтоқсанда № 2938 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес және Жандосов ауылдық округі халқының пікірін ескере отырып, облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде Жандосов ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жандосов ауылдық округіндегі Жандосов ауылының "Алатау" көшесі "Батан Тәжіұлы Темірбеков" көшесі болып қайта аталсын.
2. Жандосов ауылдық округінің Жандосов ауылының жаңа көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) Жандосов ауылының шығысында орналасқан бірінші көшеге "Алаш", екінші көшеге "Баянды", үшінші көшеге "Жаңа ауыл", төртінші көшеге "Шығыс", бесінші көшеге "Самұрық", алтыншы көшеге "Жұлдыз", жетінші көшеге "Қазына", сегізінші көшеге "Көктем", тоғызыншы көшеге "Аққайың", оныншы көшеге "Балауса", он бірінші көшеге "Парасат", он екінші көшеге "Бозторғай", он үшінші көшеге "Атамекен", он төртінші көшеге "Бәйтерек", он бесінші көшеге "Қызғалдақ", он алтыншы көшеге "Көкжиек", он жетінші көшеге "Ақтілек", он сегізінші көшеге "Шұғыла", он тоғызыншы көшеге "Балбұлақ", жиырмасыншы көшеге "Шөладыр", жиырма бірінші көшеге "Құлагер", жиырма екінші көшеге "Балдәурен", жиырма үшінші көшеге "Алмарасан", жиырма төртінші көшеге "Алмалы", жиырма бесінші көшеге "Балғын", жиырма алтыншы көшеге "Қарасу", жиырма жетінші көшеге "Шапағат", жиырма сегізінші көшеге "Айдарлы";
2) Жандосов ауылының солтүстік-шығысында орналасқан бірінші көшеге "Мойнақ", екінші көшеге "Асылтас", үшінші көшеге "Құнарлы", төртінші көшеге "Ынтымақ", бесінші көшеге "Жаңалық";
3) Жандосов ауылының оңтүстік-шығысында орналасқан бірінші көшеге "Маралды";
4) Жандосов ауылының оңтүстігінде орналасқан бірінші көшеге "Нұрлы", екінші көшеге "Қыран", үшінші көшеге "Жағажай", төртінші көшеге "Ақсу", бесінші көшеге "Жайлау", алтыншы көшеге "Мамыр";
5) Жандосов ауылының солтүстігінде орналасқан бірінші көшеге "Сайран", екінші көшеге "Табия Қаражанова", үшінші көшеге "Қасқасу", төртінші көшеге "Ақбастау", бесінші көшеге "Береке", алтыншы көшеге "Ақжайық", жетінші көшеге "Тастыбұлақ", сегізінші көшеге "Жалын", тоғызыншы көшеге "Жусан", оныншы көшеге "Сәйгүлік", он бірінші көшеге "Талапкер";

6) первой улице "Саяжай", расположенной на западе села Жандосов.
3. Присвоить следующие наименования новым улицам села Шалкар Жандосовского сельского округа:
1) первой улице "Сапарлы", расположенной на западе села Шалкар;
2) первой улице "Аккайнар", расположенной на юго-западе села Шалкар;
3) первой улице "Долана", второй улице "Акжазык", расположенные на юге села Шалкар;
4) первой улице "Ертис", второй улице "Колсай", третьей улице "Танкурай", четвертой улице "Жайык", пятой улице "Желтоксан", шестой улице "Алпамыс", седьмой улице "Жастар", восьмой улице "Болашак", расположенные востоке села Шалкар.
4. Присвоить следующие наименования новым улицам села Кайрат Жандосовского сельского округа:
1) первой улице "Шиели", второй улице "Когершин", расположенные на востоке села Кайрат;
2) первой улице "Кызылжар", расположенной на западе села Кайрат;
3) первой улице "Бирлик", второй улице "Кайрат", расположенные на севере села Кайрат.
5. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
6. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким                                       Б. Сейсенбаев

6) Жандосов ауылының батысында орналасқан бірінші көшеге "Саяжай".
3. Жандосов ауылдық округінің Шалқар ауылының жаңа көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) Шалқар ауылының батысында орналасқан бірінші көшеге "Сапарлы";
2) Шалқар ауылының оңтүстік-батысында орналасқан бірінші көшеге "Аққайнар";
3) Шалқар ауылының оңтүстігінде орналасқан бірінші көшеге "Долана", екінші көшеге "Ақжазық";
4) Шалқар ауылының шығысында орналасқан бірінші көшеге "Ертіс", екінші көшге "Көлсай", үшінші көшеге "Таңқурай", төртінші көшеге "Жайық", бесінші көшеге "Желтоқсан", алтыншы көшеге "Алпамыс", жетінші көшеге "Жастар", сегізінші көшеге "Болашақ".
4. Жандосов ауылдық округінің Қайрат ауылының жаңа көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) Қайрат ауылының шығысында орналасқан бірінші көшеге "Шиелі", екінші көшеге "Көгершін";
2) Қайрат ауылының батысында орналасқан бірінші көшеге "Қызылжар";
3) Қайрат ауылының солтүстігінде орналасқан бірінші көшеге "Бірлік", екінші көшеге "Қайрат".
5. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзімде қалдырамын.
6. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                       Б. Сейсенбаев