О присвоении наименований новым улицам в селах Райымбек, Абай, Кыргауылды, Долан, Кумтоган, Булакты Райымбекского сельского округа
Решение акима Райымбекского сельского округа Карасайского района Алматинской области от 20 ноября 2014 года № 11-119. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 02 декабря 2014 года № 2939
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года и с учетом мнения населения Райымбекского сельского округа, на основании заключения областной ономастической комиссии аким Райымбекского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования новым улицам села Райымбек Райымбекского сельского округа:
1) первой улице "Аламан", второй улице "Еламан", третьей улице "Елшибек", четвертой улице "Жаркент", пятой улице "Сункар", шестой улице "Аккайнар", седьмой улице "Арман", восьмой улице "Батыр Баян", девятой улице "Болашак", десятой улице "Булакты", одиннадцатой улице "Тамаша", двенадцатой улице "Шабыт", тринадцатой улице "Шанырак", четырнадцатой улице "Алма", пятнадцатой улице "Барлык", шестнадцатой улице "Гулдер", семнадцатой улице "Елтай", восемнадцатой улице "Кокжазык", девятнадцатой улице "Колбастау", двадцатой улице "Колди" расположенные на западе села Райымбек;
2) первой улице "Акжазык", второй улице "Байшешек", третьей улице "Керуен", четвертой улице "Кайынды", пятой улице "Баркыт бел", шестой улице "Карабогет", седьмой улице "Улгили" расположенные на юго-западе села Райымбек;
3) первой улице "Тобыл", расположенной на северо-востоке села Райымбек;
4) первой улице "Саялы", расположенной на востоке села Райымбек.
2. Присвоить следующие наименования новым улицам села Абай Райымбекского сельского округа:
1) первой улице "Кокжиек", второй улице "Бестерек", третьей улице "Гарыш", четвертой улице "Женис", пятой улице "Жибек жолы", шестой улице "Шиели", седьмой улице "Коныртобе", восьмой улице "Курамыс", девятой улице "Курылыс", десятой улице "Мадениет", одиннадцатой улице "Саркырама", двенадцатой улице "Торайгыр" расположенные на юго-западе села Абай.
3. Присвоить следующие наименования новым улицам села Кыргауылды Райымбекского сельского округа:
1) первой улице "Белбулак", второй улице "Гулдала", третьей улице "Коктерек", четвертой улице "Каратобе" расположенные на юге села Кыргауылды;
2) первой улице "Алматы", второй улице "Актерек", третьей улице "Акши", четвертой улице "Алтай", пятой улице "Шиен", шестой улице "Арасан", седьмой улице "Арна", восьмой улице "Арай", девятой улице "Бурабай", десятой улице "Тан нуры", одиннадцатой улице "Егемен", двенадцатой улице "Енбекши", тринадцатой улице "Жазык", четырнадцатой улице "Жарык", пятнадцатой улице "Жасулан", шестнадцатой улице "Жеруйык", семнадцатой улице "Каратал", восемнадцатой улице "Кыран", девятнадцатой улице "Мереке", двадцатой улице "Оркен", двадцать первой улице "Шалкар", двадцать второй улице "Шымбулак" расположенные на юго-западе села Кыргауылды;

Райымбек ауылдық округінің Райымбек, Абай, Қырғауылды, Долан, Құмтоған, Бұлақты ауылдарындағы жаңа көшелерге атау беру туралы
Алматы облысы Қарасай ауданы Райымбек ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 20 қарашадағы № 11-119 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 02 желтоқсанда № 2939 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес және Райымбек ауылдық округі халқының пікірін ескере отырып, облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде Райымбек ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Райымбек ауылдық округінің Райымбек ауылының жаңа көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) Райымбек ауылының батысында орналасқан бірінші көшеге "Аламан", екінші көшеге "Еламан", үшінші көшеге "Елшібек", төртінші көшеге "Жаркент", бесінші көшеге "Сұңқар", алтыншы көшеге "Аққайнар", жетінші көшеге "Арман", сегізінші көшеге "Батыр Баян", тоғызыншы көшеге "Болашақ", оныншы көшеге "Бұлақты", он бірінші көшеге "Тамаша", он екінші көшеге "Шабыт", он үшінші көшеге "Шаңырақ", он төртінші көшеге "Алма", он бесінші көшеге "Барлық", он алтыншы көшеге "Гүлдер", он жетінші көшеге "Елтай", он сегізінші көшеге "Көкжазық", он тоғызыншы көшеге "Көлбастау", жиырмасыншы көшеге "Көлді";
2) Райымбек ауылының оңтүстік-батысында орналасқан бірінші көшеге "Ақжазық", екінші көшеге "Бәйшешек", үшінші көшеге "Керуен", төртінші көшеге "Қайынды", бесінші көшеге "Барқыт бел", алтыншы көшеге "Қарабөгет", жетінші көшеге "Үлгілі";
3) Райымбек ауылының солтүстік – шығысында орналасқан бірінші көшеге "Тобыл";
4) Райымбек ауылының шығысында орналасқан бірінші көшеге "Саялы".
2. Райымбек ауылдық округінің Абай ауылының жаңа көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) Абай ауылының оңтүстік-батысында орналасқан бірінші көшеге "Көкжиек", екінші көшеге "Бестерек", үшінші көшеге "Ғарыш", төртінші көшеге "Жеңіс", бесінші көшеге "Жібек жолы", алтыншы көшеге "Шиелі", жетінші көшеге "Қоңыртөбе", сегізінші көшеге "Құрамыс", тоғызыншы көшеге "Құрылыс", оныншы көшеге "Мәдениет", он бірінші көшеге "Сарқырама", он екінші көшеге "Торайғыр".
3. Райымбек ауылдық округінің Қырғауылды ауылының жаңа көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) Қырғауылды ауылының оңтүстігінде орналасқан бірінші көшеге "Белбұлақ", екінші көшеге "Гүлдала", үшінші көшеге "Көктерек", төртінші көшеге "Қаратөбе";
2) Қырғауылды ауылының оңтүстік-батысында орналасқан бірінші көшеге "Алматы", екінші көшеге "Ақтерек", үшінші көшеге "Ақши", төртінші көшеге "Алтай", бесінші көшеге "Шиен", алтыншы көшеге "Арасан", жетінші көшеге "Арна", сегізінші көшеге "Арай", тоғызыншы көшеге "Бурабай", оныншы көшеге "Таң нұры", он бірінші көшеге "Егемен", он екінші көшеге "Еңбекші", он үшінші көшеге "Жазық", он төртінші көшеге "Жарық", он бесінші көшеге "Жасұлан", он алтыншы көшеге "Жерұйық", он жетінші көшеге "Қаратал", он сегізінші көшеге "Қыран", он тоғызыншы көшеге "Мереке", жиырмасыншы көшеге "Өркен", жиырма бірінші көшеге "Шалқар", жиырма екінші көшеге "Шымбұлақ";

3) первой улице "Гаухартас", второй улице "Керуенсаз", третьей улице "Таугул" расположенные на востоке села Кыргауылды;
4) первой улице "Ардагер", второй улице "Баянаул", третьей улице "Атамекен", четвертой улице "Жагалау", пятой улице "Костобе" расположенные на северо-западе села Кыргауылды.
4. Присвоить следующие наименования новым улицам села Долан Райымбекского сельского округа:
1) первой улице "Кунбатыс", второй улице "Аркарлы", третьей улице "Балдаурен", четвертой улице "Теректи" расположенные на юге села Долан;
2) первой улице "Айдын", второй улице "Карой" расположенные на западе села Долан.
5. Присвоить следующие наименования новым улицам села Кумтоган Райымбекского сельского округа:
1) первой улице "Аккайын", второй улице "Жайлау" расположенные на юго-западе села Кумтоган.
6. Присвоить следующие наименования новым улицам села Булакты Райымбекского сельского округа:
1) первой улице "Акжар", второй улице "Жоталы", третьей улице "Сулусай", четвертой улице "Ханшатыр", пятой улице "Шугыла" расположенные на западе села Булакты;
2) первой улице "Кокжар", второй улице "Нурлы", третьей улице "Орикти", четвертой улице "Теренсай", пятой улице "Турген" расположенные на востоке села Булакты.
7. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
8. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким                                       А. Ауесбай

3) Қырғауылды ауылының шығысында орналасқан бірінші көшеге "Гаухартас", екінші көшеге "Керуенсаз", үшінші көшеге "Таугүл";
4) Қырғауылды ауылының солтүстік-батысында орналасқан бірінші көшеге "Ардагер", екінші көшеге "Баянауыл", үшінші көшеге "Атамекен", төртінші көшеге "Жағалау", бесінші көшеге "Қостөбе".
4. Райымбек ауылдық округінің Долан ауылының жаңа көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) Долан ауылының оңтүстігінде орналасқан бірінші көшеге "Күнбатыс", екінші көшеге "Арқарлы", үшінші көшеге "Балдәурен", төртінші көшеге "Теректі";
2) Долан ауылының батысында орналасқан бірінші көшеге "Айдын", екінші көшеге "Қарой".
5. Райымбек ауылдық округінің Құмтоған ауылының жаңа көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) Құмтоған ауылының оңтүстік-батысында орналасқан жаңа көшелерге: бірінші көшеге "Аққайың", екінші көшеге "Жайлау".
6. Райымбек ауылдық округінің Бұлақты ауылының жаңа көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) Бұлақты ауылының батысында орналасқан бірінші көшеге "Ақжар", екінші көшеге "Жоталы", үшінші көшеге "Сұлусай", төртінші көшеге "Ханшатыр", бесінші көшеге "Шұғыла";
2) Бұлақты ауылының шығысында орналасқан бірінші көшеге "Көкжар", екінші көшеге "Нұрлы", үшінші көшеге "Өрікті", төртінші көшеге "Тереңсай", бесінші көшеге "Түрген".
7. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
8. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                       А. Әуесбай