О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 21 декабря 2013 года N 25-151 "О районом бюджете Кербулакского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Кербулакского района Алматинской области от 04 апреля 2014 года N 28-172. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 апреля 2014 года N 2658. Утратило силу решением Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 13 мая 2015 года № 43-253
Сноска. Утратило силу решением Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 13.05.2015 № 43-253.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пункта 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кербулакского районного маслихата от 21 декабря 2013 года N 25-151 "О районном бюджете Кербулакского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2013 года за N 2546, опубликованного в районной газете "Кербулак жулдызы" от 10,17 января 2014 года N 2 (3699), N 3 (3700), в решение Кербулакского районного маслихата от 10 февраля 2014 года N 26-158 "О внесении изменении в решение Кербулакского районного маслихата от 21 декабря 2013 года N 25-151 "О районном бюджете Кербулакского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 февраля 2014 года за N 2583, опубликованного в районной газете "Кербулак жулдызы" от 28 февраля 2014 года N 9 (3706), следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" "4606661" заменить на цифру "5027265", в том числе:
"поступление трансфертов" "4443160" заменить на цифру "4863764", в том числе:
"целевые текущие трансферты" "751948" заменить на цифру "1006769";
"целевые трансферты на развитие" "597822" заменить на цифру "763605".
2) "Затраты" "4619023" заменить на цифру "5039627".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам экономики бюджета, налога, по поддержке малого и среднего бизнеса, коммунального хозяйства, озеленения оказания помощи населению района".

Кербұлақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсанындағы "Кербұлақ ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 25-151 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 04 сәуірдегі N 28-172 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 сәуірде N 2658 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 13 мамырдағы № 43-253 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 13.05.2015 № 43-253 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, 109–бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кербұлақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 25-151 шешіміне (2013 жылдың 30 желтоқсанда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2546 тіркелген, 2014 жылдың 10,17 қаңтардағы аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінің N 2 (3699), N 3 (3700) жарияланған), Кербұлақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы "Кербұлақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 25-151 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 26-158 шешіміне (2014 жылдың 19 ақпанда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2583 тіркелген, 2014 жылдың 28 ақпандағы аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінің N 9 (3706) жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "4606661" саны "5027265" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттер түсімдері" "4443160" саны "4863764" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "751948" саны "1006769" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "597822" саны "763605" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "4619023" саны "5039627" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Аудан экономикасы мен бюджеті, салық, орта және кіші кәсіпкерлікті қолдау, коммуналдық шаруашылық, көріктендіру және халыққа қызмет көрсету" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 01 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Самылтыров Еркебулан Амантаевич
Секретарь Кербулакского
районного маслихата                        Суранчинов Есенбай Абдрахманович
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Кербулакского района"                      Тулегенов Шалхибай Молдахметович
04 апреля 2014 года
Приложение 1 к решению
Кербулакского районного маслихата
от "04" апреля 2014 года N 28-172
"О внесении изменений в решение
Кербулакского районного маслихата
от 21 декабря 2013 года N 25-151
"О районном бюджете Кербулакского
района на 2014 -2016 годы"
Приложение N 1
утвержденое решением
Кербулакского районного маслихата
от 21 декабря 2013 года N 25-151
"О районном бюджете Кербулакского
района на 2014-2016 годы"
Районный бюджет Кербулакского района на 2014 год
Категория
Сумма
(тысяч
тенге)
Класс
Наименование
Подкласс
1
2
3
5
6
1.Доходы

4. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының
сессия төрағасы                            Еркебұлан Амантайұлы Самылтыров
Кербұлақ аудандық
мәслихатының хатшысы                       Есенбай Әбдірахманұлы Сұраншынов
КЕЛІСІЛДІ:
Кербұлақ ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі мемлекеттік
мекемесінің басшысы                        Шалқыбай Молдахметұлы Төлегенов
04 сәуір 2014 жыл
Кербұлақ аудандық мәслихатының
2014 жылғы "04" сәуірдегі
"Кербұлақ аудандық мәслихатының
2013 жылғы "21" желтоқсанындағы
"Кербұлақ ауданының 2014-2016
жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" N 25-151 шешіміне
өзгерістер енгізу туралы"
N 28-172 шешіміне 1 қосымша
Кербұлақ аудандық мәслихатының
2013 жылғы 21 желтоқсанындағы
"Кербұлақ ауданының 2014-2016
жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" N 25-151
шешімімен бекітілген
1-қосымша
Кербұлақ ауданының 2014 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сыныбы
Атауы
Iшкi сыныбы
1
2
3
5
6
1.Кірістер

3 000
Государственная пошлина, взимаемая за
регистрацию актов гражданского состояния, а
также за выдачу гражданам справок и повторных
свидетельств о регистрации актов гражданского
состояния и свидетельств в связи с изменением,
дополнением и восстановлением записей актов
гражданского состояния
1 600
Государственная пошлина, взимаемая за оформление
документов на право выезда за границу на
постоянное место жительства и приглашение в
Республику Казахстан лиц из других государств, а
также за внесение изменений в эти документы
62
Государственная пошлина, взимаемая за
регистрацию места жительства

3000
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ
азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы
куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын
өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге
байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн
мемлекеттік баж
1600
Шет елге баруға және Қазақстан Республикасына басқа
мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін
құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы
құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
62
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін мемлекеттік баж

400
Государственная пошлина, взимаемая за
регистрацию и перерегистрацию каждой единицы
гражданского, служебного оружия физических и
юридических лиц (за исключением холодного
охотничьего, сигнального, огнестрельного
бесствольного, механических распылителей,
аэрозольных и других устройств, снаряженных
слезоточивыми или раздражающими веществами,
пневматического оружия с дульной энергией не
более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
40
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу
разрешений на приобретение, хранение или
хранение и ношение, перевозку гражданского,
служебного оружия и патронов к нему

400
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік
қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды,
ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды,
көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар
толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды,
үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық
қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге
дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені
және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
40
Азаматтық, қызметтік қаруды және оның оқтарын сатып
алуға, сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге,
тасымалдауға, рұқсат бергені үшін алынатын
мемлекеттік баж

290
2
Неналоговые поступления
13 240
01
Доходы от государственной собственности
380
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в
государственной собственности
380
Доход от аренды имущества, находящегося в
коммунальной собственности района (города
областного значения), за исключением доходов от
аренды государственного имущества, находящегося
в управлении акимов города районного значения,
села, поселка, сельского округа
100
Доход от аренды жилищ из жилищного фонда,
находящегося в коммунальной собственности района
(города областного значения), за исключением
доходов от аренды государственного имущества,
находящегося в управлении акимов города
районного значения, села, поселка, сельского
округа
280
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые
государственными учреждениями, финансируемыми из
государственного бюджета, а также содержащимися
и финансируемыми из бюджета Национального Банка
Республики Казахстан
2 860
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые
государственными учреждениями, финансируемыми из
государственного бюджета, а также содержащимися
и финансируемыми из бюджета (сметы расходов)
Национального Банка Республики Казахстан, за
исключением поступлений от организаций нефтяного
сектора
2 860
Административные штрафы, пени, санкции,
взыскания, налагаемые государственными
учреждениями, финансируемыми из местного бюджета

290
2
Салықтық емес түсiмдер
13240
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
380
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін
кірістер
380
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ
әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға
беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның
(облыстық маңызы бар қала) коммуналдық меншігіндегі
мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
100
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ
әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға
беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның
(облыстық маңызы бар қала) коммуналдық меншігіндегі
тұрғын үй қорынан үйлерді жалға беруден түсетін
кірістер
280
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен
(шығыстар сметасынан) ұсталатын және
қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын
айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
2860
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді
қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын,
сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің
бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және
қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын
айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
2860
Жергілікті бюджеттен қаржыландаралатын мемлекеттік
органдар салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар,
санкциялар