О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 23 декабря 2013 года "Об районном бюджете Сарканского района на 2014-2016 годы" N 28-146
Решение маслихата Сарканского района Алматинской области от 07 февраля 2014 года N 30-153. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 февраля 2014 года N 2587. Утратило силу решением Сарканского районного маслихата Алматинской области от 09 февраля 2015 года № 49-250
Сноска. Утратило силу решением Сарканского районного маслихата Алматинской области 09.02.2015 № 49-250.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104, пунктом 4 статьи 106, Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Сарканский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарканского районного маслихата от 23 декабря 2013 года "Об районном бюджете Сарканского района на 2014-2016 годы" за N 28-146 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2013 года за N 2547, опубликованного в газете "Саркан" за N 2 (9046) от 11 января 2014 года и за N 3 (9048) от 18 января 2014 года), следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "4681211" заменить на цифру "4978921", в том числе по:
"поступлениям трансфертов" цифру "4429643" заменить на цифру "4727353", в том числе по:
"целевым текущим трансфертом" цифру "426858" заменить на цифру "708160";
"целевым трансфертам на развитие" цифру "1642115" заменить на цифру "1658523".
2) "Затраты" цифру "4681211" заменить на цифру "5005128".
5) Дефецит (профецит) бюджета цифру "-17248" заменить на цифру "-43455".
6) Финансирование дефецита (использование профицита) бюджета "17248" заменить на цифру "43455".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики, финансов, налогов и бюджета, развития малого и среднего предпринимательства, аграрных вопросов и экологии.
4. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2014 года.
Председатель внеочередной
30 сессии районного маслихата:             Дармишев Е.
Секретарь Сарканского
районного маслихата:                       Абдрахманов К.
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Сарканский районный
отдел экономики и бюджетного
планирования"                              Аязбаев Талгат Токтасынович
7 февраля 2014 года
Приложение 1
к решению маслихата Сарканского
района от 7 февраля 2014 года

Сарқан аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 28-146 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 07 ақпандағы N 30-153 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментімен 2014 жылы 19 ақпанда N 2587 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2015 жылғы 09 ақпандағы № 49-250 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 09.02.2015 № 49-250 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 104-бабы 4-тармағының 5) тармақшасына, 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарқан аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 28-146 шешіміне (2013 жылғы 30 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2547 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 11 қаңтардағы N 2 (9046) және N 18 қаңтардағы N 3 (9048) "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған), өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "4681211" саны "4978921" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" бойынша "4429643" саны "4727353" санына ауыстырылсын соның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" бойынша "426858" саны "708160" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму тарнсферттер" бойынша "1642115" саны "1658523" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "4681211" саны "5005128" санына ауыстырылсын.
5) Бюджет тапшылығы (профицит) "-17248" саны "-43455" санына ауыстырылсын.
6) Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) "17248" саны "43455" санына ауыстырылсын
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық маслихаттың экономика саласы, қаржы, салық және бюджет, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер, экология жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарқан аудандық мәслихатының
кезектен тыс 30 сессиясының
төрағасы:                                  Е. Дармишев
Сарқан аудандық
мәслихат хатшысы                           Қ. Абдрахманов
"КЕЛІСІЛГЕН"
"Сарқан аудандық экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы                        Аязбаев Талғат Тоқтасынұлы
2014 жылғы 07 ақпан
Сарқан аудандық мәслихатының
2014 жылғы 7 ақпандағы "Сарқан
аудандық мәслихатының 2013 жылғы
23 желтоқсандағы "Сарқан ауданының
2014-2016 жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" N 28-146 шешіміне