"О районном бюджете Уйгурского района на 2015-2017 годы"
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 19 декабря 2014 года N 42-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 26 декабря 2014 года N 2972
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" от 23 января 2001 года, Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы 5440591 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 840242 тысячи тенге;
неналоговые поступления 13725 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 38390 тысячи тенге;
поступления трансфертов 4548234 тысячи тенге; в том числе:
целевые текущие трансферты 916412 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 722340 тысячи тенге;
субвенции 2909482 тысячи тенге;
2) затраты 5520211 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 55694 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 68379 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 12685 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 4000,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-)139334 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 139334 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 09.12.2015 № 53-1 (вводится в действие с 01.01.2015).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района 2015 год в сумме 3417 тысячи тенге.
3. Утвердить перечень бюджетных программ района не подлежащих секвестрованию в процессе исполнения бюджета района на 2015 год согласно приложению 4.
3-1. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрены трансферты органам местного самоуправления в сумме 2463,0 тысяч тенге, согласно приложению 5.
Акимам сельских округов обеспечить эффективное использование бюджетных средств, поступающих на контрольный счет наличности местного самоуправления

Ұйғыр ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 42-1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 26 желтоқсанда № 2972 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1,, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5440591 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 840242 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 13725 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 38390 мың теңге;
трансферттер түсімі 4548234 мың теңге, соның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 916412 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 722340 мың теңге;
субвенциялар 2909482 мың теңге;
2) шығындар 5520211 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 55694 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 68379 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 12685 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 4000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (–)139334 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 139334 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 09.12.2015 № 53-1 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 3417 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. Ауданның 2015 жылға арналған аудандық бюджеттің атқарылуы барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3-1. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті өзін-өзі басқару органдарына 5-қосымшаға сәйкес, 2463,0 мың теңге соммасында трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ауылдық округтер әкімдері жергілікті өзін-өзі басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотына түсетін бюджет қаражатының тиімді пайдаланылуын қамтамасыз етсін.

Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением маслихата Уйгурского района Алматинской области от 04.11.2015 № 52-1 (вводится в действие с 01.01.2015).
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По бюджету, социально-экономическому развитию, промышленности, транспорта, строительству, связи, экологии и эффективному использованию природных ресурсов".
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
районного маслихата А.Бейсенова
Секретарь районного
маслихата Н.Есжан

Ескерту. Шешім 3-1-тармақпен толықтырылды - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 04.11.2015 № 52-1 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Бюджет, әлеуметтік-экономикалық даму, өнеркәсіп, транспорт, құрылыс, байланыс, экология және табиғат ресурстарын тиімді пайдалану" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы А.Бейсенова
Аудандық мәслихат
хатшысы Н.Есжан