О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 24-3 "О районном бюджете на 2014 - 2016 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 5 декабря 2014 года № 38-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 11 декабря 2014 года № 2420. Утратило силу решением Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 1 июля 2015 года № 44-6
Сноска. Утратило силу решением Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 01.07.2015 № 44-6.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В решение Жуалынского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 24-3 "О районном бюджете на 2014 - 2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2096, опубликованное в районной газете "Жаңа өмір"-"Новая жизнь" от 8 января 2014 года № 2-3-4) внести следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "6 382 224" заменить цифрами "6 361 176";
цифры "778 790" заменить цифрами "779 205";
цифры "93 336" заменить цифрами "93 590";
цифры "10 583" заменить цифрами "9 914";
цифры "5 499 515" заменить цифрами "5 478 467";
в подпункте 2):

"2014 - 2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 24-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 5 желтоқсандағы № 38-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 желтоқсанда № 2420 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 1 шілдедегі № 44-6 шешімімен
Ескерту. Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 01.07.2015 № 44-6 шешімімен.
РқАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мӘтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына сәйкес Жуалы аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 24-3 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2096 болып тіркелген, 2014 жылдың 8 қаңтарында № 2-3-4 аудандық "Жаңа өмір"-"Новая жизнь" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"6 382 224" деген сандар "6 361 176" деген сандармен ауыстырылсын;
"778 790" деген сандар "779 205" деген сандармен ауыстырылсын;
"93 336" деген сандар "93 590" деген сандармен ауыстырылсын;
"10 583" деген сандар "9 914" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 499 515" деген сандар "5 478 467" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

цифры "6 409 758" заменить цифрами "6 388 710".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению настоящего решения.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам административно-территориальных структур, социально-экономическому развитию территорий, бюджета и местных налогов по защите прав граждан.

"6 409 758" деген сандар "6 388 710" деген сандармен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1 қосымшаcы осы шешімнің қосымшаcына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет–ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың әкімшілік аумақтық құрылым, аумақты әлеуметтік экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдардың құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

799570
464
Отдел образования района (города областного значения)
125966
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12645
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
31966
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
200
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11591
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
69564
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
279757
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
198015
002
Программа занятости
38034
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6722
005
Государственная адресная социальная помощь
8150
006
Оказание жилищной помощи
1804
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
9438
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3960
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
17401
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
99360
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
10648
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
2498
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
80727
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
22950
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1079
021
Капитальные расходы государственного органа
390
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
56308
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1015
050
Реализация плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
1015
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
397054
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

799570
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
125966
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12645
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
31966
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
200
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
11591
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
69564
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
279757
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
198015
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
38034
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6722
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
8150
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1804
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
9438
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3960
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
17401
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
99360
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
10648
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
2498
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
80727
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22950
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1079
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
390
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
56308
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1015
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
1015
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
397054
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі