О присвоении наименования новой улице в селе Булар батыр
Решение акима Сортобинского сельского округа Кордайского района Жамбылской области от 3 ноября 2014 года № 27. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 17 ноября 2014 года № 2368
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» и с учетом мнения населения соответствующей территории РЕШИЛ:
1. Присвоить новой улице наименование «Егемен» в селе Булар батыр Сортобинского сельского округа.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на главного специалиста аппарата акима Сортобинского сельского округа М. Ману.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким сельского округа                      Т. Абдылдаев

Бұлар батыр ауылындағы жаңа көшеге атау беру туралы
Жамбыл облысы Қордай ауданы Сортөбе ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 3 қарашадағы № 27 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 17 қарашада № 2368 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес және тиiстi аумақ халқының пiкiрiн ескере отырып ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сортөбе ауылдық округінің Бұлар батыр ауылындағы жаңа көшеге «Егемен» атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Сортөбе ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы М. Мануға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі                        Т. Абдылдаев