Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий на территории села Сарыбулак Сарыбулакского сельского округа
Решение акима Сарыбулакского сельского округа Кордайского района Жамбылской области от 22 декабря 2014 года № 34. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 21 января 2015 года № 2471
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Кордайского района от 10 октября 2014 года № 02/246 аким сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением эпизоотического очага бруцеллеза мелкого рогатого скота установить ветеринарный режим с введением ограничительных мероприятий на территории села Сарыбулак Сарыбулакского сельского округа.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста Сарыбулакского сельского округа М. Джортбасова.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня госудрственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа М. Ибраимов
Лист согласование к решению № 34 от 22 декабря 2014 года "Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий на территории села Сарыбулак Сарыбулакского сельского округа".
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник государственного учреждения
Отдел внутренних дел Кордайского района
Департамента внутенних дел Жамбылской области"
Б. Баймухамбетов
"22" декабря 2014 года
Руководитель районной территориальной инспекции
комитета ветеринарного контроля и надзора
министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
С. Баеков
"22" декабря 2014 года
Руководитель государственного учреждения
"Управление по защите прав потребителей
по Кордайскому району"
М. Саулебаев
"22" декабря 2014 года

Сарыбұлақ ауылдық округінің Сарыбұлақ ауылының аумағына шектеу іс-шараларын енгізе отырып ветеринариялық режим белгілеу туралы
Жамбыл облысы Қордай ауданы Сарыбұлақ ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 34 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 21 қаңтарда № 2471 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына сәйкес және Қордай ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2014 жылғы 10 қазандағы № 02/246 ұсынысы негізінде ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұсақ мүйізді малдарының бруцеллезден эпизоотиялық ошағының анықталуына байланысты Сарыбұлақ ауылдық округі Сарыбұлақ ауылының аумағына шектеу іс-шараларын енгізе отырып, ветеринариялық режим белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл облысы Қордай ауданы Сарыбұлақ ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы М. Джортбасовқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі М. Ибраимов
"Сарыбұлақ ауылдық округінің Сарыбұлақ ауылының аумағына шектеу іс-шараларын енгізе отырып ветеринариялық режим белгілеу туралы" Сарыбұлақ ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 34 шешіміне келісім парағы.
"КЕЛІСІЛДІ"
"Жамбыл облысы Ішкі істер Департаментінің
Қордай аудандық ішкі істер бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Б. Баймұхамбетов
2014 жыл "22" желтоқсан
Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министрлігі
ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің
Қордай аудандық аумақтық инспекциясының басшысы
С. Баеков
2014 жыл "22" желтоқсан
"Қордай ауданы бойынша тұтынушылар
құқығын қорғау басқармасы"
мемлекеттік мекемесі басшысы
М. Саулебаев
2014 жыл "22" желтоқсан