О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Меркенского района
Решение маслихата Меркенского района Жамбылской области от 17 ноября 2014 года № 34-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 18 декабря 2014 года № 2432. Утратило силу решением Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 3 марта 2016 года № 49-8
Сноска. Утратило силу решением Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 03.03.2016 № 49-8 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответсвии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан" Меркенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В целях дополнительного регламентирования порятка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций определить места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Меркенского района согласно приложению.

Меркі ауданы аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 17 қарашадағы № 34-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 18 желтоқсанда № 2432 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 3 наурыздағы № 49-8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 3 наурыздағы № 49-8 шешімімен (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы Заңының 10 бабына сәйкес Меркі ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу мақсатында Меркі ауданының аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындары қосымшаға сәйкес белгіленсін.

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Меркенского районного маслихата по вопросам территориального экономического развития, финансов, бюджета, административного территориальной структуре, защиты прав человека и рассмотрение проектов договоров закупов участков земли.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня его государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь районного
районного маслихата маслихата
А. Керимкулов И. Ахметжанов
Приложение к решению
маслихата Меркенского района
№ 34-3 от 17 ноября 2014 года
О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Меркенского района
Названия населенных пунктов
Места для проведения мирных собрании, митингов, шествий, пикетов и демонстрации
1
Актоганский сельский округ
Меркенский сельский округ6 улица А. Исмайлова, Центральный парк.
2
Жамбылский сельский округ
3
Меркенский сельский округ
4
Сарымолдаевский сельский округ
Ойталский сельский округ, улица Парковая, парк Оиталского аула.
5
Ойталский сельский округ
6
Т. Рыскуловский сельский округ
7
Акаралский сельский округ
8
Суратский сельский округ
9
Жанатоганский сельский округ
Андас батрский сельский округ, улица А. Шотайулы, площадь перед зданием Андас батырского сельского округа.
10
Андас батырский сельский округ
11
Кенесский сельский округ
12
Татинский сельский округ
Акерменский сельский округ, улица Толе би № 32, площадь перед клубом Акерменского аула.
13
Аспаринский сельский округ
14
Акенменский сельский округ

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Меркі аудандық мәслихатының "Аумақты экономикалық дамыту, қаржы, бюджет, әкімшілік аумақтық құрылым, адам құқығын қорғау мәселелері және жер учаскелерін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат хатшысы
сесиясының төрағасы
Ә. Керімқұлов І. Ахметжанов
Меркі аудандық мәслихатының
2014 жылғы 17 қарашадағы
№ 34-3 шешіміне қосымша
Меркі ауданы аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындарының тізбесі
Елді мекендер атауы
Бейбіт жиналыстар, митинг, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізілетін орындар
1
Ақтоған ауылдық округі
Меркі ауылдық округі, Ә. Ысмайлов көшесі, Орталық саябақ.
2
Жамбыл ауылдық округі
3
Меркі ауылдық округі
4
Сарымолдаев ауылдық округі
Ойтал ауылдық округі, Парковая көшесі, Ойтал ауылының саябағы.
5
Ойтал ауылдық округі
6
Т.Рысқұлов ауылдық округі
7
Ақарал ауылдық округі
8
Сұрат ауылдық округі
9
Жаңатоған ауылдық округі
Андас батыр ауылдық округі, Ә. Шотайұлы көшесі № 39, Андас батыр ауылдық округі ғимаратының алдындағы алаң.
10
Андас батыр ауылдық округі
11
Кеңес ауылдық округі
12
Тәтті ауылдық округі
Ақермен ауылдық округі, Төле би көшесі № 32, Ақермен ауылдық клубының алдындағы алаң.
13
Аспара ауылдық округі
14
Ақермен ауылдық округі