О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 21-2 "О районном бюджете на 2014 - 2016 годы"
Решение Мойынкумского районного маслихата от 17 ноября 2014 года № 29-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 20 ноября 2014 года № 2379
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата № 31-2 от 10 ноября 2014 года "О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" от 18 декабря 2013 года № 20-3" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2365) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мойынкумского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 21-2 "О районном бюджете 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2087, опубликовано 1 января 2014 года в газете "Мойынқұм таңы" № 1-2) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5 518 650" заменить цифрами "5 529 093";
цифры "1 008 631" заменить цифрами "1 047 004";
цифры "373" заменить цифрами "6 625";
цифры "5 314" заменить цифрами "10 689";
цифры "4 504 332" заменить цифрами "4 464 775";
в подпункте 2):
цифры "5 525 108" заменить цифрами "5 535 551".
Приложение № 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2014 - 2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 21-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2014 жылғы 17 қарашадағы № 29-3 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 20 қарашада № 2379 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 20-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 10 қарашадағы № 31-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2365 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 21-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2087 болып тіркелген, 2014 жылдың 1 қаңтарда аудандық № 1-2 "Мойынқұм таңы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"5 518 650" сандары "5 529 093" сандарымен ауыстырылсын;
"1 008 631" сандары "1 047 004" сандарымен ауыстырылсын;
"373" сандары "6 625" сандарымен ауыстырылсын;
"5 314" сандары "10 689" сандарымен ауыстырылсын;
"4 504 332" сандары "4 464 775" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"5 525 108" сандары "5 535 551" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің № 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

18 260
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
610
012
Капитальные расходы государственного органа
150
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка -сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
10 254
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
88 037
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
271 821
037
Строительство и реконструкция объектов образования
271 821
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
159 511
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
95 215
002
Программа занятости
27 060
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 578
005
Государственная адресная социальная помощь
11 466
006
Оказание жилищной помощи
15
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
4 082
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
960
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
6 108
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
30 097
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
10 849
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
64 146
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
25 594
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
290
021
Капитальные расходы государственного органа
600
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
37 662
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
150
050
Реализация плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
150
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 496 723
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
25 000
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан

18 260
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
610
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
10 254
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
88 037
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қалақұрылысы және құрылыс бөлімі
271 821
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
271 821
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
159 511
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
95 215
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
27 060
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 578
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
11 466
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
15
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
4 082
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
960
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
6 108
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
30 097
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
10 849
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
64 146
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 594
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
290
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
600
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
37 662
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
150
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
150
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 496 723
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
25 000
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету