О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 26-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 7 марта 2014 года № 28-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 17 марта 2014 года № 2128
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии cо статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 26 – 3 «О районном бюджете на 2014 – 2016 годы» (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2084, опубликованное в газете «Талас тынысы» 11 января 2014 года № 4), следующие изменения:
в пункте 4:

"2014 - 2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 26-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2014 жылғы 7 наурыздағы № 28-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 17 наурызда № 2128 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109 баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Талас аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 26 – 3 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2084 болып тіркелген, 2014 жылғы 11 қаңтардағы № 4 «Талас тынысы» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
4 тармақта:

цифры «13 232» заменить цифрами «13 231».
Приложения 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию его в интернет – ресурсах районного маслихата возложить на постоянную комиссию районного маслихата пятого созыва по вопросам социально-экономического развития района, по бюджету, местным налогам и вопросам городского хозяйства.

«13 232» сандары «13 231» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 16 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау және аудан мәслихатының интернет-ресурстарына жариялауды жасау бесінші шақырылған аудандық мәслихаттың аудандық әлеуметтік – экономикалық даму мәселелері, бюджет, жергілікті салық және қала шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.