О внесении изменений в решение XXX сессии Карагандинского городского маслихата от 23 декабря 2013 года № 271 "О бюджете города Караганды на 2014-2016 годы"
Решение ХХХII сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 24 февраля 2014 года № 287. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 6 марта 2014 года № 2550. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXX сессии Карагандинского городского маслихата от 23 декабря 2013 года № 271 "О бюджете города Караганды на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2483, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 30 декабря 2013 года № 162 (1233)) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "41 197 326" заменить цифрами "41 039 604";
цифры "2 210 773" заменить цифрами "2 053 051";
в подпункте 2):
цифры "40 276 206" заменить цифрами "41 639 351";
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
"3) дефицит бюджета – минус 599 747 тысяч тенге;";
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"4) финансирование дефицита бюджета – 599 747 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 1 769 880 тысяч тенге;
погашение займов – 2 691 000 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 520 867 тысяч тенге.";
2) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель очередной
XХХII сессии Карагандинского
городского маслихата V созыва
С. Кентбек
Секретарь Карагандинского
городского маслихата
К. Оспанов
Приложение 1
к решению XXXII сессии
Карагандинского городского маслихата
от 24 февраля 2014 года № 287
Приложение
к решению XXX сессии
Карагандинского городского маслихата
от 23 декабря 2013 года № 271
Бюджет города Караганды на 2014 год
категория
Сумма, тысяч тенге
класс
подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

Қарағанды қалалық мәслихатының XXX сессиясының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 271 "Қарағанды қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 ақпандағы V шақырылған XXXІІ сессиясының № 287 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 6 наурызда № 2550 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты өз әрекетін тоқтатты
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы XXX сессиясының № 271 "Қарағанды қаласының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2483 болып тіркелген, 2013 жылғы 30 желтоқсандағы № 162 (1233) "Взгляд на события" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшада:
"41 197 326" сандары "41 039 604" сандарына ауыстырылсын;
"2 210 773" сандары "2 053 051" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"40 276 206" сандары "41 639 351" сандарына ауыстырылсын;
3) тармақша келесі редакцияда мазмұндалсын:
"3) бюджет тапшылығы – минус 599 747 мың теңге;";
4) тармақша келесі редакцияда мазмұндалсын:
"4) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 599 747 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 1 769 880 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 691 000 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 520 867 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімге 1 қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
V шақырылған Қарағанды
қалалық мәслихатының
кезекті ХХХІІ сессиясының төрағасы
С. Кентбек
Қарағанды қалалық
мәслихатының хатшысы
Қ. Оспанов
Қарағанды қалалық мәслихатының
2014 жылғы 24 ақпандағы
XXXII сессиясының № 287 шешіміне
1 қосымша
Қарағанды қалалық мәслихатының
2013 жылғы 23 желтоқсандағы
XXX сессиясының № 271 шешіміне
қосымша
Қарағанды қаласының 2014 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
1. Кірістер