О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 24 декабря 2013 года № 24/175 "О городском бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 17 апреля 2014 года № 28/221. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 24 апреля 2014 года № 2613. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 24 декабря 2013 года № 24/175 "О городском бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2503, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 17 января 2014 года № 4-5, "Северное Прибалхашье" от 17 января 2014 года № 4-5) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5 048 380" заменить цифрами "5 719 094";
цифры "3 308 162" заменить цифрами "3 438 097";
цифры "40 456" заменить цифрами "30 322";
цифры "1 623 556" заменить цифрами "2 174 469";
в подпункте 2):
цифры "5 078 500" заменить цифрами "5 743 314";
в подпункте 4):
в абзаце первом цифру "0" заменить цифрами "42 921";
в абзаце втором цифру "0" заменить цифрами "42 921";
в подпункте 5):
цифры "58 856" заменить цифрами "95 877";
в подпункте 6):
в абзаце первом цифры "58 856" заменить цифрами "95 877";
в абзаце втором цифры "58 856" заменить цифрами "62 203";
в абзаце четвертом цифру "0" заменить цифрами "33 674";
2) в пункте 4:
цифры "107 424" заменить цифрами "113 399";
3) в пункте 11:
цифры "30 120" заменить цифрами "33 467";
4) дополнить пунктом 8-1 следующего содержания:
"8-1. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2014 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 561 тысяч тенге на выплату государственной адресной социальной помощи.";
5) дополнить пунктом 8-2 следующего содержания:
"8-2. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2014 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 5062 тысяч тенге на проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов.";
6) дополнить пунктом 8-3 следующего содержания:
"8-3. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2014 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 387 426 тысяч тенге на реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы.";

Қалалық мәслихаттың 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 24/175 "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2014 жылғы 17 сәуірдегі № 28/221 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 сәуірде № 2613 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 24/175 "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2503 болып тіркелген, 2014 жылғы 17 қаңтардағы № 4-5 "Балқаш өңірі", 2014 жылғы 17 қаңтардағы № 4-5 "Северное Прибалхашье" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
"5 048 380" сандары "5 719 094" сандарымен ауыстырылсын;
"3 308 162" сандары "3 438 097" сандарымен ауыстырылсын;
"40 456" сандары "30 322" сандарымен ауыстырылсын;
"1 623 556" сандары "2 174 469" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"5 078 500" сандары "5 743 314" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
бірінші абзацында "0" саны "42 921" сандарымен ауыстырылсын;
екінші абзацында "0" саны "42 921" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"58 856" сандары "95 877" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бірінші абзацында "58 856" сандары "95 877" сандарымен ауыстырылсын;
екінші абзацында "58 856" сандары "62 203" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацында "0" саны "33 674" сандарымен ауыстырылсын;
2) 4 тармақта:
"107 424" сандары "113 399" сандарымен ауыстырылсын;
3) 11 тармақта:
"30 120" сандары "33 467" сандарымен ауыстырылсын;
4) келесі мазмұндағы 8-1 тармағымен толықтырылсын:
"8-1. 2014 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек 561 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.";
5) келесі мазмұндағы 8-2 тармағымен толықтырылсын:
"8-2. 2014 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізуге 5062 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.";
6) келесі мазмұндағы 8-3 тармағымен толықтырылсын:
"8-3. 2014 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыруға 387 426 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.";

7) дополнить пунктом 8-4 следующего содержания:
"8-4. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2014 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 100 968 тысяч тенге на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов.";
8) дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
"9-1. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2014 год предусмотрены целевые трансферты на развитие в сумме 8000 тысяч тенге на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры.";
9) дополнить пунктом 9-2 следующего содержания:
"9-2. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2014 год предусмотрены целевые трансферты на развитие в сумме 42 921 тысяч тенге на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций.";
10) дополнить пунктом 14-1 следующего содержания:
"14-1. Установить, что в составе затрат городского бюджета на 2014 год предусмотрен возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных в 2013 году, в сумме 22 тысяч тенге.";
11) приложения 1, 4, 5 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
А. Нурашев
Секретарь городского маслихата
К. Рахимберлина
Приложение 1
к решению городского маслихата
от 17 апреля 2014 года № 28/221
Приложение 1
к решению городского маслихата
от 24 декабря 2013 года № 24/175
Городской бюджет на 2014 год
Категория
Сумма, (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

7) келесі мазмұндағы 8-4 тармағымен толықтырылсын:
"8-4. 2014 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін 100 968 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.";
8) келесі мазмұндағы 9-1 тармағымен толықтырылсын:
"9-1. 2014 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға 8000 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттер көзделгені ескерілсін.";
9) келесі мазмұндағы 9-2 тармағымен толықтырылсын:
"9-2. 2014 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға 42 921 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттер көзделгені ескерілсін.";
10) келесі мазмұндағы 14-1 тармағымен толықтырылсын:
"14-1. 2014 жылға арналған қалалық бюджет шығындарының құрамында, 2013 жылы бөлінген, 22 мың теңге сомасында нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін.";
11) көрсетілген шешімге 1, 4, 5 және 7 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3 және 4 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
А. Нурашев
Қалалық мәслихаттың хатшысы
Қ. Рахимберлина
Қалалық мәслихаттың
2014 жылғы 17 сәуірдегі
№ 28/221 шешіміне
1 қосымша
Қалалық мәслихаттың
2013 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 24/175 шешіміне
1 қосымша
2014 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы, (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

Реализация бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы

Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру