О внесении изменений в решение 28 сессии Саранского городского маслихата от 25 декабря 2013 года № 285 "О городском бюджете на 2014-2016 годы"
Решение 35 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 11 сентября 2014 года № 364. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 22 сентября 2014 года № 2760
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 28 сессии Саранского городского маслихата от 25 декабря 2013 года № 285 "О городском бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2486, опубликовано в газете "Саран газеті" от 31 декабря 2013 года № 52) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
в абзаце первом цифры "6445327" заменить на цифры "6364806";
в абзаце втором цифры "992027" заменить на цифры "974180";
в абзаце третьем цифры "21453" заменить на цифры "23403";
в абзаце четвертом цифры "46578" заменить на цифры "62475";
в абзаце пятом цифры "5385269" заменить на цифры "5304748";
в подпункте 2):
цифры "6406285" заменить на цифры "6325764";

Саран қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы 28 сессиясының "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" № 285 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2014 жылғы 11 қыркүйектегі 35 сессиясының № 364 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 қыркүйекте № 2760 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Саран қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы 28 сессиясының "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" № 285 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2486 болып тіркелген, 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 52 "Саран газеті" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
бірінші азат жолда "6445327" сандары "6364806" сандарына ауыстырылсын;
екінші азат жолда "992027" сандары "974180" сандарына ауыстырылсын;
үшінші азат жолда "21453" сандары "23403" сандарына ауыстырылсын;
төртінші азат жолда "46578" сандары "62475" сандарына ауыстырылсын;
бесінші азат жолда "5385269" сандары "5304748" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"6406285" сандары "6325764" сандарына ауыстырылсын;

39698
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
4500
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
4500
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
35198
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
35198
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
9085
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
9085
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
9085
13
Прочие
852710
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
3000
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
3000
006
Поддержка предпринимательской деятельности
3000
9
Прочие
849710
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
697749
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
22260
013
Капитальные расходы государственного органа
256
044
Текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
109372
085
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
565861
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2628
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
2628
467
Отдел строительства района (города областного значения)
55193
085
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
55193
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
13793
001
Услуги по обеспечению деятельности отдела образования, физической культуры и спорта
13793
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
80347
001
Услуги по реализации государственной политики
на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
14745
003
Капитальные расходы государственного органа
602
033
Субсидирование процентной ставки по кредитам для реализации проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
55000
034
Предоставление грантов на развитие новых производств в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы

39698
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
4500
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4500
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
35198
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
35198
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы басқа да қызметтер
9085
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
9085
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
9085
13
Басқалар
852710
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
3000
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
3000
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
3000
9
Басқалар
849710
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
697749
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22260
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
256
044
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды ағымдағы жайластыру
109372
085
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
565861
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2628
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
2628
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
55193
085
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
55193
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
13793
001
Білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі қызметін қамтамасыз ету
13793
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
80347
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14745
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
602
033
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде жобаларды іске асыру үшін берілетін кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
55000
034
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде жаңа өндірістерді дамытуға гранттар беру