О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 10 апреля 2012 года № 31 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи населению Актогайского района"
Решение 21 сессии Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 11 апреля 2014 года № 198. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 11 мая 2014 года № 2627
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата от 10 апреля 2012 года № 31 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи населению Актогайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-10-148, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 18 мая 2012 года № 22 (7339)), внесены изменения и дополнения решением Актогайского районного маслихата от 13 февраля 2013 года № 109 "О внесении изменений и дополнения в решение Актогайского районного маслихата от 10 апреля 2012 года № 31 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи населению Актогайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2221, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 22 марта 2013 года № 10 (7380)), следующие изменения:
подпункт 4) пункта 2 и подпункт 4-1) пункта 17 Правил предоставления жилищной помощи населению Актогайского района, утвержденных указанным решением исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения возникшие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                        Н. Шуланова
Секретарь районного маслихата              М. Онгаркулов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель
государственного учреждения
"Отдела занятости и социальных
программ Актогайского района"              Т. Жармаганбетов
11 апреля 2014 года

Ақтоғай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 10 сәуірдегі "Ақтоғай ауданының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" № 31 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 21 сессиясының 2014 жылғы 11 сәуірдегі 21 сессиясының № 198 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 мамырда № 2627 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 10 сәуірдегі "Ақтоғай ауданының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" № 31 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8-10-148 болып тіркелген, 2012 жылғы 18 мамырдағы № 22 (7339) "Тоқырауын тынысы" газетінде жарияланған), Ақтоғай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 13 ақпандағы "Ақтоғай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 10 сәуірдегі "Ақтоғай ауданының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" № 31 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" № 109 шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2221 болып тіркелген, 2013 жылғы 22 наурыздағы № 10 (7380) "Тоқырауын тынысы" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Ақтоғай ауданының тұрғындарына тұрғын үй көмегiн көрсету Ережесiнің 2 тармағының 4) тармақшасы және 17 тармағының 4-1) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы шешім оның бірінші ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Сессия төрағасы                            Н. Шуланова
Аудандық мәслихат хатшысы                  М. Оңғарқұлов
КЕЛІСІЛДІ:
"Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы            Т. Жармағанбетов
11 сәуір 2014 жыл