Об организации общественных работ по городу Кызылорда на 2014 год
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 17 января 2014 года N 1513. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 04 февраля 2014 года N 4587. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 31 Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Кызылорда ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы на 2014 год, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, определит спрос и предложения на общественные работы согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Городской отдел занятости и социальных программ" обеспечить направление безработных на общественные работы.
3. Признать утратившим силу постановление акимата города Кызылорды от 06 марта 2013 года N 22 "Об организации общественных работ по городу Кызылорда на 2013 год" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4423, опубликовано от 05 апреля 2013 года за N 14 (1167) газете "Кызылорда таймс", от 04 апреля 2013 года за N 14 (980) в газете "Ақмешіт апталығы").
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Р. Рустемову.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима города М. Тлеумбетов
Приложение к постановлению
акимата города Кызылорда
от "17" января 2014 года N 1513
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы на 2014 год, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, спрос и предложения на общественные работы
N
Наименование организации
Виды работы
Объемы и конкретные условия общественных работ
Размеры оплаты труда участников
Источник финансирования
Спрос на общественные работы
Предложение на общественные работы
1
Государственное учреждение "Аппарат акима города Кызылорды"
обработка, размножение и рассылка документов

2014 жылға Қызылорда қаласы бойынша қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 17 қаңтардағы N 1513 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 04 ақпанда N 4587 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20-бабына сәйкес, Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес 2014 жылға қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тiзбелерi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегiне төленетiн ақының мөлшерi және оларды қаржыландырудың көздерi бекітілсін, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.
2. "Қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі қоғамдық жұмыстарға жұмыссыздарды жолдауды қамтамасыз етсін.
3. "2013 жылға Қызылорда қаласы бойынша қоғамдық жұмыстарды ұйымдастару туралы" Қызылорда қаласы әкiмдiгiнiң 2013 жылғы 06 наурыздағы N 22 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 4423 нөмірімен тіркелген, "Ақмешiт апталығы" газетінде 2013 жылғы 04 сәуірдегі N 14 (980), "Кызылорда Таймс" газетінде 2013 жылғы 05 сәуірдегі N 14 (1167) жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкiмiнiң орынбасары Р. Рүстемовке жүктелсiн.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімінің
міндетін атқарушы М. Тлеумбетов
Қызылорда қаласы әкімдігінің
2014 жылғы "17" қаңтардағы
N 1513 қаулысына қосымша
2014 жылға қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
N
Ұйымдардың атауы
Жұмыс түрлері
Қоғамдық жұмыстардың көлемі мен нақты жағдайлары
Қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері
Қаржыландыру көзі
Қоғамдық жұмыстарға сұраныс
Қоғамдық жұмыстарға
ұсыныс
1
"Қызылорда қаласы әкiмiнiң аппараты" мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату

2500 штук документов. При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику (длительность работы участника 6 месяцев)
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
25
25
2
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Тасбогет"
обработка, размножение и рассылка документов
1500 штук документов. При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику (длительность работы участника 6 месяцев)
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
7
7
работы по озеленению и санитарной очистке
посадка, побелка 1000 штук деревьев. При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику (длительность работы участника 6 месяцев)
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
80
80
3
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Белкуль"
обработка, размножение и рассылка документов
1500 штук документов. При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику (длительность работы участника 6 месяцев)
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
5
5
работы по озеленению и санитарной очистке
посадка, побелка 1000 штук деревьев. При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику (длительность работы участника 6 месяцев)
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
65
65
4
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Кызылжарма"
обработка, размножение и рассылка документов
1500 штук документов. При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику (длительность работы участника 6 месяцев)
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
10
10
работы по озеленению и санитарной очистке
посадка, побелка 1000 штук деревьев. При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику (длительность работы участника 6 месяцев)
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
70
70
5
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Акжарма"
обработка, размножение и рассылка документов
1500 штук документов. При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику (длительность работы участника 6 месяцев)
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
5
5
работы по озеленению и санитарной очистке
посадка, побелка 700 штук деревьев. При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику (длительность работы участника 6 месяцев)
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
45
45
6
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа "Косшынырау"
обработка, размножение и рассылка документов
1500 штук документов. При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику (длительность работы участника 6 месяцев)
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
5
5
работы по озеленению и санитарной очистке
посадка, побелка 1000 штук деревьев. При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику (длительность работы участника 6 месяцев)
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
75
75
7
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Кызылозек"
обработка, размножение и рассылка документов
1500 штук документов. При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику (длительность работы участника 6 месяцев)
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
5
5
работы по озеленению и санитарной очистке
посадка, побелка 1000 штук деревьев. При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику (длительность работы участника 6 месяцев)
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
80
80
8
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Аксуат"
обработка, размножение и рассылка документов
1500 штук документов. При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику (длительность работы участника 6 месяцев)
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
5
5
работы по озеленению и санитарной очистке
посадка, побелка 1000 штук деревьев. При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику (длительность работы участника 6 месяцев)
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
70
70
9
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Талсуат"
работы по озеленению и санитарной очистке
посадка, побелка 500 штук деревьев. При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику (длительность работы участника 6 месяцев)
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
30
30
10
Государственное учреждение "Аппарат акимат сельского округа Карауылтобе"
работы по озеленению и санитарной очистке
посадка, побелка 600 штук деревьев. При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику (длительность работы участника 6 месяцев)
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
45
45
11
Кызылординский областной филиал Республиканского Государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсий" Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
обработка, размножение и рассылка документов

2500 дана құжат. Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша (қатысушының жұмыс ұзақтығы 6 ай)
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
25
25
2
"Тасбөгет кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
1500 дана құжат. Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша (қатысушының жұмыс ұзақтығы 6 ай)
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
7
7
көркейту және санитарлық тазарту жұмыстары
1000 дана ағаш егу, әктеу.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша (қатысушының жұмыс ұзақтығы 6 ай)
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
80
80
3
"Белкөл кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
1500 дана құжат. Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша (қатысушының жұмыс ұзақтығы 6 ай)
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
5
5
көркейту және санитарлық тазарту жұмыстары
1000 дана ағаш егу, әктеу.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша (қатысушының жұмыс ұзақтығы 6 ай)
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
65
65
4
"Қызылжарма ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
1500 дана құжат. Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша (қатысушының жұмыс ұзақтығы 6 ай)
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
10
10
көркейту және санитарлық тазарту жұмыстары
1000 мың дана ағаш егу, әктеу. Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша (қатысушының жұмыс ұзақтығы 6 ай)
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
70
70
5
"Ақжарма" ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
1500 дана құжат. Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша (қатысушының жұмыс ұзақтығы 6 ай)
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
5
5
көркейту және санитарлық тазарту жұмыстары
700 дана ағаш егу, әктеу.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша (қатысушының жұмыс ұзақтығы 6 ай)
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
45
45
6
"Қосшыңырау" ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
1500 дана құжат. Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша (қатысушының жұмыс ұзақтығы 6 ай)
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
5
5
көркейту және санитарлық тазарту жұмыстары
1000 дана ағаш егу, әктеу.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша (қатысушының жұмыс ұзақтығы 6 ай)
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
75
75
7
"Қызылөзек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
1500 дана құжат. Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша (қатысушының жұмыс ұзақтығы 6 ай)
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
5
5
көркейту және санитарлық тазарту жұмыстары
1000 дана ағаш егу, әктеу.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша (қатысушының жұмыс ұзақтығы 6 ай)
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
80
80
8
"Ақсуат ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
айналаны көркейту және көгалдандыру
1500 дана құжат. Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша (қатысушының жұмыс ұзақтығы 6 ай)
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
5
5
көркейту және санитарлық тазарту жұмыстары
1000 дана ағаш егу, әктеу.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша (қатысушының жұмыс ұзақтығы 6 ай)
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
70
70
9
"Талсуат" ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
көркейту және санитарлық тазарту жұмыстары
500 дана ағаш егу, әктеу.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша (қатысушының жұмыс ұзақтығы 6 ай)
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
30
30
10
"Қарауылтөбе ауылдық окургі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
көркейту және санитарлық тазарту жұмыстары
600 дана ағаш егу, әктеу.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша (қатысушының жұмыс ұзақтығы 6 ай)
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
45
45
11
"Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігінің "Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығы" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Қызылорда облыстық филиалы
құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату

2000 штук документов. При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику (длительность работы участника 6 месяцев)
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
20
20
12
Государственное учреждение "Департамент по контролю и социальной защите Комитета по контролю и социальной защите Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан по Кызылординский области"
обработка, размножение и рассылка документов
1800 штук документов. При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику (длительность работы участника 6 месяцев)
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
15
15
13
Государственное учреждение "Городской отдел занятости и социальных программ"
обработка, размножение и рассылка документов
2000 штук документов. При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику (длительность работы участника 6 месяцев)
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
30
30
14
Государственное учреждение "Центр занятости города Кызылорда"
обработка, размножение и рассылка документов
1500 штук документов. При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику (длительность работы участника 6 месяцев)
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
15
15
15
Республиканское государственное учреждение "Управление по делам обороны города Кызылорда" Министерства обороны Республики Казахстан
обработка, размножение и рассылка документов
Рассылка 2000 штук повесток. При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику (длительность работы участника 6 месяцев)
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
90
90
16
Государственное учреждение "Управление внутренних дел города Кызылорда Департамента внутренних дел Кызылординской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
обработка, размножение и рассылка документов
2500 штук документов. При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику (длительность работы участника 6 месяцев)
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
100
100
17
Государственное учреждение "Аппарат городского маслихата"
обработка, размножение и рассылка документов
1000 штук документов. При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику (длительность работы участника 6 месяцев)
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
5
5
18
Государственное учреждение "Кызылординский городской отдел экономики и бюджетного планирования"
работы по озеленению и санитарной очистке
посадка, побелка 500 штук деревьев. При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику (длительность работы участника 6 месяцев)
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
8
8
19
Государственное учреждение "Территориальный центр социального обслуживания пенсионеров и инвалидов"
работы по озеленению и санитарной очистке
посадка, побелка 600 штук деревьев. При условии не полного рабочего дня и по гибкому графику (длительность работы участника 6 месяцев)
Согласно РК "Бюджетного кодекса" в размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
15
15
20
Государственное учреждение "Управления по чрезвычайным ситуациям города Кызылорды Департамента по чрезвычайным ситуациям Кызылординский области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан"
обработка, размножение и рассылка документов

2000 дана құжат. Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша (қатысушының жұмыс ұзақтығы 6 ай)
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
20
20
12
"Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі Бақылау және әлеуметтік қорғау комитетінің Қызылорда облысы бойынша Бақылау және әлеуметтік қорғау департаменті" мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
1800 дана құжат. Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша (қатысушының жұмыс ұзақтығы 6 ай)
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
15
15
13
"Қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi" мемлекеттiк мекемесi
құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
2000 дана құжат. Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша (қатысушының жұмыс ұзақтығы 6 ай)
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
30
30
14
"Қызылорда қаласының жұмыспен қамту орталығы" мемлекеттiк мекемесi
құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
1500 дана құжат. Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша (қатысушының жұмыс ұзақтығы 6 ай)
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
15
15
15
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі "Қызылорда қаласының қорғаныс істері жөніндегі басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
2000 шақыру қағазын тарату. Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша (қатысушының жұмыс ұзақтығы 6 ай)
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
90
90
16
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қызылорда облысының Ішкі істер департаментінің Қызылорда қалалық ішкі істер басқармасы" мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
2500 дана құжат. Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша (қатысушының жұмыс ұзақтығы 6 ай)
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
100
100
17
"Қалалық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
1000 дана құжат. Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша (қатысушының жұмыс ұзақтығы 6 ай)
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
5
5
18
"Қызылорда қалалық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі
көркейту және санитарлық тазарту жұмыстары
500 дана ағаш егу, әктеу.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша (қатысушының жұмыс ұзақтығы 6 ай)
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
8
8
19
"Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтік қызмет көрсету аумақтық орталығы" мемлекеттік мекемесі
көркейту және санитарлық тазарту жұмыстары
600 дана ағаш егу, әктеу.
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша (қатысушының жұмыс ұзақтығы 6 ай)
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
15
15
20
"Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қызылорда облысының Төтенше жағдайлар департаментінің Қызылорда қаласы Төтенше жағдайлар басқармасы" мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату