О внесении изменений в постановление акимата Кармакшинского района от 12 июля 2013 года за N 8 "Об определении мест для осуществления выездной торговли в Кармакшинском районе"
Постановление Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 18 февраля 2014 года N 267. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 17 марта 2014 года N 4616
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года N 213 "О нормативных правовых актах" акимат Кармакшинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести постановления акимата Кармакшинского района от 12 июля 2013 года N 8 "Об определении мест для осуществления выездной торговли в Кармакшинском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4489, опубликовано в газете "Қармақшы таңы" от 9 ноября 2013 года) следующие изменения:
преамбулу изложить в новой редакции:
"В соответствии статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьями 8 и 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности" и "Правилами внутренней торговли" утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2005 года акимат Кармакшинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования";
приложение указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кармакшинского района                    Н. Шамуратов
Приложение к постановлению
акимата Кармакшинского района
от "18" февраля 2014 года N 267
Приложение к постановлению
акимата Кармакшинского района
от "12" июля 2013 года N 8
Места для осуществления выездной торговли в Кармакшинском районе
н/п Наименование населенного пункта Место расположения
1
Поселок Жосалы
Южная сторона остановки расположенная на пересечении трассы Самара-Шымкент и улицы Е.Кошербаева
2
Поселок Жосалы
Северно-западная сторона бывшего рынка "Бесаспап" расположенного по улице Омирова
3
Поселок Жосалы
Площадь на против учреждения военизированной охраны расположенный по улице Е.Сексенбаева
4
Поселок Торетам

"Қармақшы ауданында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындарды белгілеу туралы" Қармақшы ауданы әкімдігінің 12 шілде 2013 жылғы N 8 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 18 ақпандағы № 267 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 17 наурызда № 4616 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 21 шілдедегі № 295 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 21.07.2016 № 295 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңына және "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы N 213 Заңына сәйкес Қармақшы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қармақшы ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 12 шілдедегі N 8 "Қармақшы ауданында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындарды белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4489 нөмірімен тіркелген, 2013 жылы 9 қарашада "Қармақшы таңы" газетінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
қаулының орыс тіліндегі мәтінінің кіріспе бөлігіне өзгеріс енгізіліп, мемлекеттік тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын.
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.";
аталған қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы ауданының әкімі Н. Шамұратов
Қармақшы ауданы әкімдігінің
2014 жылғы "18" ақпандағы
N 267 қаулысына қосымша
Қармақшы ауданы әкімдігінің
2013 жылғы "12" шілдедегі
N 8 қаулысына қосымша
Қармақшы ауданында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындар
р/с
Елді мекеннің атауы
Орналасатын орны
1
Жосалы кенті
"Шымкент-Самара" трассасы мен Е.Көшербаев көшесінің қиылысында орналасқан аялдаманың оңтүстік жағы
2
Жосалы кенті
Өміров көшесінің бойындағы орналасқан бұрынғы "Бесаспап" базарының солтүстік-батыс жағы
3
Жосалы кенті
Е.Сексенбаев көшесінің бойында орналасқан әскери күзет мекемесіне қарама-қарсы алаң
4
Төретам кенті

Западная сторона домов N 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 расположенных по улице Жанкожа батыра
5
Сельский округ Акай
Аул Акай, западная сторона здания N 9 расположенный по улице Абая
6
Сельский округ Кармакшы
Аул Кармакшы, западная сторона домов N 1, 3, 5 расположенных по улице Женис
7
Сельский округ Жосалы, село Торебай би
Аул Торебай би, южная сторона домов N 17, 19 расположенных по улице П.Байшораулы
8
Сельский округ Иркол
Аул Иркол, южная сторона домов N 13-18 расположенных по улице Е.Курманбаева
9
Сельский округ Жанажол, село Дур Онгар
Аул Дур Онгар, восточная сторона домов N 25 расположенный по улице Дур Онгара.
10
Сельский округ ІІІ-Интернационал
Аул ІІІ-Интернационал, западная сторона домов N 2, 5 расположенных по улице Астана
11
Сельский округ Актобе
Аул Актобе, северная сторона от въездного пути в аул Актобе от трассы Самара-Шымкент
12
Сельский округ Акжар
Аул Акжар, северная сторона домов N 22, 24 расположенных по улице К.Изтлеуова
13
Сельский округ Дауылкол, село Турмагамбет
Аул Турмагамбет, южная сторона дома N 30 расположенный по улице Ешнияз Сала
14
Сельский округ Алдашбай Ахун
Аул Алдашбай Ахун, северно-западная сторона пересечении улиц О.Шораякулы и А.Егизбаева.
15
Сельский округ Куандария

Жаңқожа батыр көшесінің бойында орналасқан N 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 үйлердің батыс жағы
5
Ақай ауылдық округі
Ақай ауылы, Абай көшесінің бойындағы N 9 ғимараттың батыс жағы
6
Қармақшы ауылдық округі
Қармақшы ауылы, Жеңіс көшесінің бойында орналасқан N 1, 3, 5 үйлердің батыс жағы
7
Жосалы ауылдық округі, Төребай би ауылы
Төребай би ауылы, П.Байшораұлы көшесінің бойында орналасқан N 17, 19 үйлердің оңтүстік жағы
8
Иіркөл ауылдық округі
Иіркөл ауылы, Е.Құрманбаев көшесі бойында орналасқан N 13-18 үйлердің оңтүстік жағы
9
Жаңажол ауылдық округі, Дұр Оңғар ауылы
Дұр Оңғар ауылы, Дұр Оңғар көшесінің бойында орналасқан N 25 үйдің шығыс жағы
10
ІІІ-интернационал ауылдық округі
ІІІ-интернационал ауылы, Астана көшесінің бойында орналасқан N 2, 5 үйлердің батыс жағы
11
Ақтөбе ауылдық округі
Ақтөбе ауылы, Самара-Шымкент трассасының Ақтөбе ауылына кіре берісіндегі жолдың солтүстік жағы
12
Ақжар ауылдық округі
Ақжар ауылы, Қ.Ізтелеуов көшесі бойында орналасқан N 22, 24 үйлердің солтүстік жағы
13
Дауылкөл ауылдық округі, Тұрмағамбет ауылы
Тұрмағамбет ауылы, Ешнияз Сал көшесінің бойында орналасқан N 30 үйдің оңтүстік жағы
14
Алдашбай Ахун ауылдық округі
Алдашбай Ахун ауылы, О.Шораяқұлы мен Ә.Егізбаев көшелерінің қиылысының солтүстік-батыс жағы
15
Қуандария ауылдық округі

Аул Куандария, северно сторона домов N 5, 7, 9 расположенных по улице А.Тортбаева
16
Сельский округ Т.Комекбаева
Аул Т.Комекбаева, южная сторона дома N 21 расположенный по улице У.Аяпова

Қуандария ауылы, Ә.Төртбаев көшесінің бойында N 5, 7, 9 үйлердің солтүстік жағы
16
Т.Көмекбаев ауылдық округі
Т.Көмекбаев ауылы, Ү.Аяпов көшесінің бойында орналасқан N 21 үйдің оңтүстік жағы