О внесении изменений в решение Жалагашского райнного маслихата от 25 декабря года № 27-2 "О бюджете района на 2014-2016 годы"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 25 июня 2014 года № 34-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 11 июля 2014 года № 4722. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года “Бюджетный кодекс Республики Казахстан”, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 27-2 “О бюджете района на 2014-2016 годы” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером № 4577, опубликовано 25 января 2014 года в газете “Жалагаш жаршысы”) следующие изменения:
приложения 1, 4, 5, 11, 12 указанного решения изложить в новых редакциях согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.

"2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы N 27-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 маусымдағы № 34-3 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 шілдеде № 4722 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
“Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі” Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-бабына, “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. “2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы N 27-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 4577 болып тіркелген, 2014 жылғы 25 қаңтарда “Жалағаш жаршысы” газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 11, 12-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

8916
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
213534
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1500
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1500
05
Здравоохранение
155
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
155
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
155
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
238283
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14091
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
14091
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
158212
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
18616
005
Государственная адресная социальная помощь
7585
006
Оказание жилищной помощи
5979
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
30808
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
169
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2050
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
22704
016
Государственные пособия для детей до 18 лет
43560
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индиивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
22725
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
4016
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
27875
026
Обеспечение занятости населения на местном уровне
27875
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
36928
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
31453
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
587
021
Капитальные расходы государственного органа
3000
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
1888
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

8916
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
213534
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1500
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1500
05
Денсаулық сақтау
155
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
155
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
155
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
238283
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
14091
003
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
14091
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
158212
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
18616
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
7585
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
5979
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардын шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
30808
009
1999 жылдың 26 шілдесінде “Отан”, “Данқ” ордендерiмен марапатталған, “Халык Қаһарманы” атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтiк қолдау
169
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2050
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
22704
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
43560
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
22725
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
4016
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
27875
026
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
27875
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
36928
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31453
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
587
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3000
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
1888
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

15499
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
2699
Капитальные расходы государственного органа
12800
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
23690
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8084
Капитальные расходы государственного органа
7629
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
7977
Отдел финансов района (города областного значения)
3644
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
3264
Создание информационных систем
40
Капитальные расходы государственного органа
340
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
2573
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
113
Развитие объектов государственных органов
2460
Оборона
1543
Аппарат акима района (города областного значения)
1543
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1543
Образование
565724
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
490935
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
346892
Реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
144043
Отдел образования района (города областного значения)
73289
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
8712
Дополнительное образование для детей
55181
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
3346
Капитальные расходы государственного органа
4550
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1500
Строительство и реконструкция объектов образования
1500
Социальная помощь и социальное обеспечение
60673
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
41966
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
14091
Обеспечение занятости населения на местном уровне
27875
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
3730
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1031
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индиивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

15499
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
2699
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12800
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
23690
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8084
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7629
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
7977
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
3644
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3264
Ақпараттық жүйелер құру
40
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
340
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
2573
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
113
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
2460
Қорғаныс
1543
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1543
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1543
Бiлiм беру
565724
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
490935
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
346892
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
144043
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) білім бөлімі
73289
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
8712
Балаларға қосымша бiлiм беру
55181
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3346
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4550
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1500
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1500
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
60673
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
41966
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
14091
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
27875
Жергiлiктi өкiлеттi органдардын шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
3730
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1031
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету

5011
Обеспечение деятельности центров занятости населения
2066
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
3859
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
10
Капитальные расходы государственного органа
3000
Жилищно-коммунальное хозяйство
45950
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
150
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
150
Отдел строительства района (города областного значения)
27542
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
17865
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
586
Развитие системы водаснабжения и водоотведения в сельских населеннных пунктах
9091
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
16626
Освещение улиц населенных пунктов
104
Обеспечение санитарии населенных пунктов
14522
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
2000
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1632
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
1632
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
118799
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
82521
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
82521
Поддержка культурно-досуговой работы
6569
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
7835
Отдел строительства района (города областного значения)
12000
Развитие объектов культуры
12000
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
3300
Функционирование районных (городских) библиотек
1267
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
2000
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
1500
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
257
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
750
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
800
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения

5011
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
2066
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3859
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
10
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3000
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
45950
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
150
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
150
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
27542
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйiн жобалау, салу және (немесе) сатып алу
17865
Инженерлiк коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
586
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
9091
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
16626
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
104
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
14522
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
2000
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1632
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
1632
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттык кеңістік
118799
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
82521
Жергілікті деңгейде мәдени- демалыс жұмысын қолдау
82521
Мәдени- демалыс жұмысын қолдау
6569
Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қол жетімділікті қамтамасыз ету
7835
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
12000
Мәдениет объектілерін дамыту
12000
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
3300
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
1267
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
2000
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
1500
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
257
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
750
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
800
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары

5721
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
601
Развитие объектов сельского хозяйства
3600
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
1520
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1886
Отдел строительства района (города областного значения)
500
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
500
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1386
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
986
Капитальные расходы государственного органа
400
Транспорт и коммуникации
37242
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9200
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
5000
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
4200
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
28042
Развитие транспортной инфраструктуры
9529
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения
и улиц населенных пунктов
18513
Прочие
30115
Поддержка предпринимательской деятельности
789
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
27832
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
331
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
27501
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
1494
Трансферты
74036
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
70568
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
3468
Приложение 5
к решению Жалагашского районного
маслихата от “25” июня 2014 года № 34-3
Приложение 12
к решению Жалагашского районного
маслихата от “25” декабря 2013 года № 27-2
Перечень бюджетных программ бюджета района на 2014 год, подлежащих к сокращению
Наименование
Всего (тыс.тенге)
Расходы
753665
Государственные услуги общего характера
4210
Аппарат акима района (города областного значения)
160
Капитальные расходы государственного органа
160
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1270
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1270
Отдел финансов района (города областного значения)
580
Создание информационных систем
580
Отдел строительства района (города областного значения)
2200
Развитие объектов государственных органов
2200
Образование
563916
Отдел образования района (города областного значения)
563916
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения

5721
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
601
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
3600
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
1520
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1886
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
500
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
500
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
1386
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
986
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
400
Көлік және коммуникация
37242
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
9200
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
5000
Елді-мекендердің автомобиль жолдарын, көшелерін күрделі және орташа жөндеу
4200
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
28042
Көлік инфрақұрылымын дамыту
9529
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
18513
Басқалар
30115
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
789
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
27832
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
331
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
27501
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1494
Трансферттер
74036
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттердi қайтару
70568
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейле-рінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3468
2014 жылғы “25” маусымдағы N 34-3
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 5-қосымша
2013 жылғы “25” желтоқсандағы N 27-2
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
12-қосымша
2014 жылға арналған аудан бюджеті бағдарламаларының қысқартылатын шығындар тізбесі
Атауы
Барлығы (мың теңге)
Барлығы
753665
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
4210
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты
160
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
160
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
1270
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
1270
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
580
Ақпараттық жүйелер құру
580
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2200
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
2200
Бiлiм беру
563916
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) білім бөлімі
563916
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету

346892
Реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
144043
Дополнительное образование для детей
2612
Капитальные расходы государственного органа
634
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
578
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
69157
Социальная помощь и социальное обеспечение
43204
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
43204
Программа занятости
27875
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
297
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
63
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
14091
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
878
Жилищно-коммунальное хозяйство
7568
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
2194
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2194
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5374
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
5374
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
117335
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
117335
Поддержка культурно-досуговой работы
79613
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
37722
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
10730
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
578
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
578
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
9574
Организация санитарного убоя больных животных
2100
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
6500
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
974
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
578
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
578
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1210
Отдел строительства района (города областного значения)
1210
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
1210
Прочие

346892
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
144043
Балаларға қосымша бiлiм беру
2612
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
634
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
578
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
69157
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
43204
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
43204
Жұмыспен қамту бағдарламасы
27875
Жергiлiктi өкiлеттi органдардын шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
297
1999 жылдың 26 шілдесінде “Отан”, “Данқ” ордендерiмен марапатталған, “Халык Қаһарманы” атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтiк қолдау
63
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
14091
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
878
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
7568
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
2194
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
2194
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5374
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
5374
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттык кеңістік
117335
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
117335
Мәдени- демалыс жұмысын қолдау
79613
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
37722
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
10730
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
578
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
578
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
9574
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
2100
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
6500
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
974
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
578
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
578
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1210
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1210
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1210
Басқалар