О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 14 апреля 2014 года № 196. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 21 мая 2014 года № 4677. Утратило силу решением Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 12 февраля 2016 года № 361
Сноска. Утратило силу решением Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 12.02.2016 № 361 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан" Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Определить местом проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Жанакорганском районе Кызылординской области площадь перед зданием дома культуры "Арман", расположенная в поселке Жанакорган.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
ХХІХ сессии Жанакорганского
районного маслихата Н. КАЛЖАНОВ
Секретарь Жанакорганского
районного маслихата А. НАЛИБАЕВ

Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2014 жылғы 14 сәуірдегі № 196 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 21 мамырда № 4677 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 ақпандағы № 361 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 12.02.2016 № 361 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы Заңының 10-бабына сәйкес Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы, Жаңақорған ауданында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізілетін орын ретінде Жаңақорған кентінде орналасқан "Арман" мәдениет үйі ғимаратының алдындағы алаң белгіленсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған аудандық
мәслихатының кезектен тыс
ХХІХ сессиясының төрағасы Н. ҚАЛЖАНОВ
Жаңақорған аудандық
мәслихат хатшысы А. НАЛИБАЕВ