О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 21 февраля 2014 года № 205. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 05 марта 2014 года № 4610. Утратило силу решением Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 29 января 2016 года № 372
Сноска. Утратило силу решением Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 29.01.2016 № 372 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В целях дополнительного регламентирования порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций определить следующее место:
Центральный парк расположенный вдоль улицы Бухарбай батыр поселка Теренозек, Сырдарьинского района.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
ХХVІ сессии районного маслихата Р. Есенов
Секретарь районного маслихата Б. Маншарипов

Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 ақпандағы № 205 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 05 наурызда № 4610 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 372 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 29.01.2016 № 372 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасында бейбiт жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткiзу тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы Заңының 10-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу мақсатында келесі орын анықталсын:
Сырдария ауданы, Тереңөзек кенті Бұқарбай батыр көшесі бойындағы орталық саябақ.
2. Осы шешiм оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс ХХVІ сессиясының төрағасы Р. Есенов
Аудандық мәслихаттың хатшысы Б. Маншарипов