О внесении изменений и дополнений в решение Жанаозенского городского маслихата от 12 декабря 2013 года № 23/195 "О городском бюджете на 2014-2016 годы"
Решение маслихата города Жанаозен Мангистауской области от 06 мая 2014 года № 27/230. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 21 мая 2014 года № 2425
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Мангистауского областного маслихата от 16 апреля 2014 года № 16/246 «О внесении изменений в решение областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 13/188 «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2410), городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанаозенского городского маслихата от 12 декабря 2013 года № 23/195 «О городском бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2329 от 28 декабря 2013 года, опубликовано в газете «Жанаозен» от 22 января 2014 года за № 4) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить городской бюджет на 2014-2016 годы согласно приложению, в том числе на 2014 год, в следующих объемах:
1) доходы – 16 522 951 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10 743 277 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 167 189 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 11 698 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 5 600 787 тысячи тенге;
2) затраты – 17 014 995 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 492 045 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 492 045 тысяч тенге.».
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры «60,7» заменить цифрами «60,3»;
в подпункте 4):
цифры «60,8» заменить цифрами «60,4».
пункт 3 дополнить абзацами 14,15 следующего содержания:
«повышение профессиональной квалификации кадров в рамках программы «Дорожная карта занятости 2020»;

Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 23/195 "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы мәслихатының 2014 жылғы 06 мамырдағы № 27/230 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 21 мамырда № 2425 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына және «Облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 13/188 «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» 2014 жылғы 16 сәуірдегі № 16/246 Маңғыстау облыстық мәслихатының шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2410 болып тіркелген) сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 23/195 «2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 2329 болып тіркелген, 2014 жылғы 22 қаңтардағы № 4 «Жаңаөзен» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет қосымшаға сәйкес бекітілсін, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемде:
1) кірістер – 16 522 951 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 10 743 277 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 167 189 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 11 698 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 5 600 787 мың теңге;
2) шығындар – 17 014 995 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 492 045 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 492 045 мың теңге.».
2-тармақта:
1) тармақшада:
«60,7» саны «60,3» санымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
«60,8» саны «60,4» санымен ауыстырылсын.
3-тармақ мына мазмұндағы 14, 15 абзацтармен толықтырылсын:
««Жұмыспен қамту 2020 Жол картасы» бағдарламасы шеңберінде кадрдың кәсіби біліктілігін арттыру;

выплата ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов в размере 10 процентов с 1 апреля 2014 года.».
в пункте 5:
в подпункте 2) исключить 2,3 абзац;
в 15 абзаце цифры «6» заменить цифрами «8»;
в 19 абзаце цифры «2» заменить цифрами «5»;
дополнить 10 подпунктом следующего содержание:
«предоставить право обучающихся и воспитанников организации образовании очной формой обучения в виде льготного поезда на общественном транспорте (кроме такси).»
в подпункте 6) цифры «10 000» заменить цифрами «26 154».
приложения 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 настоящего решения.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                     Б. Нурбасинова
Секретарь городского
маслихата                               С. Мынбай
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель государственного
учреждения «Жанаозенский
городской отдел экономики и
бюджетного планирования»
Н. Гумарова

2014 жылдың 1 сәуірінен бастап мемлекеттік мекемелердегі мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын қызметкерлерге және жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың қызметкерлеріне ерекше еңбек жағдайы үшін ай сайын төленетін 10 % қосымша өтемақы».
5-тармақта:
2) тармақшадағы:
13 абзацтағы «6» саны «8» санымен ауыстырылсын;
17 абзацтағы «2» саны «5» санымен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы 10-тармақшасымен толықтырылсын:
«білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында білім алушылар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдауға құқық берілсін.»
6-тармақтың «10 000» саны «26 154» санымен ауыстырылсын.
көрсетілген шешімнің 12 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Б. Нурбасинова
Қалалық Мәслихат хатшысы                С. Мыңбай
«КЕЛІСІЛДІ»
«Жаңаөзен қалалық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Н. Ғұмарова

88 676
006
Оказание жилищной помощи
3 520
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
258 915
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
8 260
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
18 748
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
12 867
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
14 998
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
34 682
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 926
021
Капитальные расходы государственного органа
4 346
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 000
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
2 000
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
478
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
478
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
4 186 193
Аппарат акима села Тенге
1 138
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 138
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1 138
Аппарат акима поселка Рахат
32 111
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
32 111
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
32 111
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 783 567
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда
17 290
003
Капитальные расходы государственного органа
3 000
006
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
27 000
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
538 861
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения

88 676
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3 520
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
258 915
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
8 260
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
18 748
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
12 867
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
14 998
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 682
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 926
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 346
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 000
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
2 000
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
478
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
478
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4 186 193
Теңге селосы әкімінің аппараты
1 138
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
1 138
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
1 138
Рахат кенті әкімінің аппараты
32 111
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
32 111
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
32 111
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекция бөлімі
1 783 567
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
17 290
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 000
006
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
27 000
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
538 861
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту

487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
085
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
467
Отдел строительства района (города областного значения)
085
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы

487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекция бөлімі
085
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
085
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру