О внесении изменений в решение Мангистауского районного маслихата от 11 марта 2014 года № 15/128 "Об утверждении размеров социальной помощи и перечня категорий нуждающихся граждан в Мангистауском районе"
Решение маслихата Мангистауского района Мангистауской области от 23 июля 2014 года № 19/162. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 12 августа 2014 года № 2485. Утратило силу-решением Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 21 октября 2016 года № 5/51
Сноска. Утратило силу решением Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 21.10.2016 № 5/51 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", а также постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Мангистауского районного маслихата от 11 марта 2014 года № 15/128 "Об утверждении размеров социальной помощи и перечня категорий нуждающихся граждан в Мангистауском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2368, опубликовано в газете "Жаңа өмір" от 19 марта 2014 года № 11) следующие изменения:
в приложении 1 к указанному решению на государственном языке:
в графе 4 строки, порядковый номер 1, слова "50 айлық есептік көрсеткіштен кем емес" заменить словами "50 айлық есептік көрсеткіштен артық емес", текст на русском языке не меняется:
слова "26 айлық есептік көрсеткіштен кем емес" заменить словами "26 айлық есептік көрсеткіштен артық емес", текст на русском языке не меняется:
в графе 4 строки, порядковый номер 4, слова "40 айлық есептік көрсеткіштен кем емес" заменить словами "40 айлық есептік көрсеткіштен артық емес", текст на русском языке не меняется.
2. Руководителю аппарата Мангистауского районного маслихата (Е.Калиев) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.

Маңғыстау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 наурыздағы № 15/128 "Маңғыстау ауданында әлеуметтік көмек мөлшерлерін және мұқтаж азаматтар санаттарының тізбесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау ауданы мәслихатының 2014 жылғы 23 шілдедегі № 19/162 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 тамызда № 2485 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 қазандағы № 5/51 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 21.10.2016 № 5/51 шешімімен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы, "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" 1995 жылғы 28 сәуірдегі, "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" 2005 жылғы 13 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңдарына, сондай-ақ "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Маңғыстау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 наурыздағы № 15/128 "Маңғыстау ауданында әлеуметтік көмек мөлшерлерін және мұқтаж азаматтар санаттарының тізбесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2368 болып тіркелген, 2014 жылғы 19 наурыздағы № 11 "Жаңа өмір" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімге мемлекеттік тілдегі 1 қосымшада:
реттік нөмірі 1 жолдың 4-бағанындағы "50 айлық есептік көрсеткіштен кем емес" деген сөздер "50 айлық есептік көрсеткіштен артық емес" деген сөздермен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді;
"26 айлық есептік көрсеткіштен кем емес" деген сөздер "26 айлық есептік көрсеткіштен артық емес" деген сөздермен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді;
реттік нөмірі 4 жолдың 4-бағанындағы "40 айлық есептік көрсеткіштен кем емес" деген сөздер "40 айлық есептік көрсеткіштен артық емес" деген сөздермен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді.
2. Маңғыстау аудандық мәслихаты аппаратының басшысы (Е.Қалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Мангистауского районного маслихата по социальным вопросам, законности, правопорядка, по депутатским полномочиям и этике (председатель комиссии К.Бобетай).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Р.Бекмуратов
Секретарь районного маслихата Т.Кыланов
"СОГЛАСОВАН"
Руководитель государственного учреждения
"Мангистауский районный отдел занятости
и социальных программ"
Каимова Санимкуль Нахиповна
23 июля 2014 года
"СОГЛАСОВАН"
Руководитель государственного учреждения
"Мангистауский районный отдел
экономики и финансов"
Шабикова Рима Нерражимовна
23 июля 2014г.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Маңғыстау аудандық мәслихатының әлеуметтік мәселелер жөніндегі, заңдылық, құқық тәртібі, депутаттар өкілеттігі және әдеп мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (комиссия төрайымы Қ.Бөбетай) жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Р.Бекмұратов
Аудандық Мәслихат хатшысы Т.Қылаңов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Маңғыстау аудандық жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Каимова Сәнімгүл Нақыпқызы
23 шілде 2014ж
"КЕЛІСІЛДІ"
"Маңғыстау аудандық экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Шабикова Рима Нерражимқызы
23 шілде 2014ж