О внесении изменений в решение районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 17/119 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 05 марта 2014 года № 19/127. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 26 марта 2014 года № 2375
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии c Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Мангистауского областного маслихата от 27 февраля 2014 года № 15/224 «О внесении изменений в решение областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 13/188 «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2366), районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 17/119 «О районном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2331, опубликовано в информационно-правовой системе «Әділет» от 15 января 2014 года) следующие изменения:
Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложению, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 746 714,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 968 032,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 893 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала – 36 838 тысяч тенге;
поступление трансфертов – 736 951 тысяч тенге;
2) затраты – 4 833 685,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 35 681 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 39 100 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 419 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 122 652,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 122 652,7 тысяч тенге, том числе:
поступление займов – 38 892 тенге;
погашение займов – 3 419 тенге;
используемые остатки бюджетных средств -87 179,7 тысяч тенге.
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифру «0» заменить цифрами «19,9»;
в подпункте 5):
цифру «0» заменить цифрами «20,0».
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии:                    А. Шарипов
Секретарь
районного маслихата:                    А. Досанова
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель государственного
учреждения «Тупкараганский
районный отдел экономики и
финансов»:
Толеген Жанаргул

Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 17/119 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2014 жылғы 05 наурыздағы № 19/127 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 наурызда № 2375 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2014 жылғы 27 ақпандағы № 15/224 «Маңғыстау облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 13/188 «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2366 болып тіркелген) сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 17/119 «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2331 болып тіркелген, 2014 жылғы 15 қаңтарда «Әділет» ақпараттық – құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
2014- 2016 жылға арналған аудандық бюджет қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 746 714,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 968 032,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4 893 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 36 838 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 736 951 мың теңге;
2 ) шығындар – 4 833 685,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 35 681 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 39 100 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 419 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 122 652,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 122 652,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 38 892 теңге;
қарыздарды өтеу - 3 419 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 87 179,7 мың теңге.
2 тармақта:
1) тармақшада:
«0» саны «19,9» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«0» саны «20,0» сандарымен ауыстырылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы:                        А. Шарипов
Аудандық
мәслихат хатшысы:                       А. Досанова
«КЕЛІСІЛДІ»
«Түпқараған аудандық экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің басшысы:
Жанаргүл Төлеген

099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
9 013,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
16 009,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
11 009,0
007
Организация отлова и уничтожение бродячих собак и кошек
5 000,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
10 648,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
10 648,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
17 916,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
17 916,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
11 891,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
11 891,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
11 891,0
12
Транспорт и коммуникации
18 000,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
18 000,0
022
Развитие транспортной инфраструктуры
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
18 000,0
13
Прочие
135 821,0
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
10 517,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
10 517,0
123
Аппарат акима села Кызылозен
4 072,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
4 072,0
123
Аппарат акима села Таушык
31 000,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
31 000,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
80 426,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
26 241,0
013
Капитальные расходы государственного органа
185,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
0,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
54 000,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
4 806,0

099
Мамандарға әлеуметтік көмек көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
9 013
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
16 009
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 009
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
5 000
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
10 648
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 648
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
17 916
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
17 916
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
11 891
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
11 891
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11 891
12
Көлiк және коммуникация
18 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
18 000
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
18 000
13
Басқалар
135 821
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
10 517
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 517
123
Қызылөзен ауылы әкімінің аппараты
4 072
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
4 072
123
Таушық ауылы әкімінің аппараты
31 000
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
31 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
80 426
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 241
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
185
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
54 000
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
4 806