Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно - питьевого водозабора на участке скважины № 2 Аршалинского месторождения подземных вод в Денисовском районе
Постановление акимата Костанайской области от 23 апреля 2014 года № 163. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 мая 2014 года № 4754. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28 апреля 2022 года № 181
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28.04.2022 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 39, 117 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула постановления с изменением, внесенным постановлением акимата Костанайской области от 14.03.2016 № 116 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Установить зоны санитарной охраны хозяйственно – питьевого водозабора на участке скважины № 2 Аршалинского месторождения подземных вод в Денисовском районе согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Садуакасов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Тобол-Торгайская бассейновая
инспекция по регулированию
использования и охране водных
ресурсов Комитета по водным
ресурсам Министерства окружающей
среды и водных ресурсов
Республики Казахстан"
________________ Г. Оспанбекова
Исполняющий обязанности
руководителя республиканского
государственного учреждения
"Департамент по защите прав
потребителей Костанайской
области Агентство Республики
Казахстан по защите прав
потребителей"
_______________ С. Байменова
Приложение
к постановлению акимата
от 23 апреля 2014 года № 163
Зоны санитарной охраны
хозяйственно – питьевого водозабора
на участке скважины № 2 Аршалинского
месторождения подземных вод в
Денисовском районе
Наимено-
вание источни-
ка водо-
забора
Размеры зон санитарной охраны
I пояс
II пояс
III пояс
граница
площадь
граница
площадь
граница
площадь
Скважина
№ 2
Радиус –
50 метров вокруг скважины
0,8 гектар
Длина –
128 метров
Максималь-
ная
ширина –
116 метров
1,5 гектара
Длина –
931 метр
Макси-
мальная
ширина –
800 метров
74,5 гектара
Примечание: границы зон санитарной охраны отражены в картографическом материале проекта "Зоны санитарной охраны хозяйственно – питьевого водозабора на участке скважины № 2 Аршалинского месторождения подземных вод в Денисовском районе" (заказчик – товарищество с ограниченной ответственностью "Алакульское").

Денисов ауданындағы Аршалы жер асты сулары көздерінің № 2 ұңғымасы учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 23 сәуірдегі № 163 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 мамырда № 4754 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 181 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 28.04.2022 № 181 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2003 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Су кодексінің 39, 117-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Қаулының кіріспесіне өзгеріс енгізілді – Қостанай облысы әкімдігінің 14.03.2016 № 116 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Қосымшаға сәйкес Денисов ауданындағы Аршалы жер асты сулары көздерінің № 2 ұңғымасы учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтары белгіленсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Садуақасов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы
Қоршаған орта және су
ресурстары министрлігі
Су ресурстары комитетінің
Су ресурстарын пайдалануды
реттеу және қорғау жөніндегі
Тобыл-Торғай бассейндік
инспекциясы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________ Г. Оспанбекова
"Қазақстан Республикасы
Тұтынушылардың құқықтарын
қорғау агенттігінің Қостанай
облысы тұтынушылардың
құқықтарын қорғау департаменті"
республикалық мемлекеттік
мекемесі басшысының міндетін
атқарушы
_______________ С. Байменова
Әкімдіктің
2014 жылғы 23 сәуірдегі
№ 163 қаулысына қосымша
Денисов ауданындағы Аршалы жер асты
сулары көздерінің № 2 ұңғымасы учаскесінде
шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық
қорғау аймақтары
Су тарту көзінің атауы
Санитарлық қорғау аймақтарының мөлшерлері
I белдеу
II белдеу
III белдеу
шекарасы
ауданы
шекарасы
ауданы
шекарасы
ауданы
№ 2 ұңғыма
Радиусі - ұңғыманың айналасында 50 метр
0,8 гектар
Ұзындығы - 128 метр
Барынша ені - 116 метр
1,5 гектар
Ұзындығы - 931 метр
Барынша ені - 800 метр
74,5 гектар
Ескерту: санитарлық қорғау аймақтарының шекаралары "Денисов ауданындағы Аршалы жер асты сулары көздерінің № 2 ұңғымасы учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтары" жобасының картографиялық материалында көрсетілген (Тапсырыс беруші - "Алакөл" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі).