Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 5 марта 2014 года № 412. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 апреля 2014 года № 4573. Утратило силу постановлением акимата города Рудного Костанайской области от 17 июля 2014 года № 1322
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Рудного Костанайской области от 17.07.2014 № 1322.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования города Рудного на 2014 год, финансируемых за счет целевых трансфертов из Республиканского бюджета.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Рудного Скаредину Е.В.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Рудного                        Б. Гаязов
Утвержден
постановлением акимата
города Рудного
от 5 марта 2014 года
№ 412
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования  города Рудного на 2014 год, финансируемых за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
Административно-
территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге)
Дошкольные мини-центры, организован-
ные на базе организаций среднего образования
Дошкольные организации (детский сад, ясли-сад, комплекс "школа- детский сад"
Дошкольные мини-центры, организован-
ные на базе организаций среднего образования
Дошкольные организации (детский сад, ясли-сад, комплекс "школа- детский сад"
1
г. Рудный

2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2014 жылғы 5 наурыздағы № 412 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 сәуірде № 4573 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2014 жылғы 17 шілдедегі № 1322 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 17.07.2014 № 1322 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Рудный қаласының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында 2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен қаржыландырылатын жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Рудный қаласы әкімінің орынбасары Е.В. Скарединаға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Рудный қаласының әкімі                     Б. Ғаязов
Рудный қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 5 наурызғы
№ 412 қаулысымен
бекітілген
Рудный қаласының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында 2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен қаржыландырылатын жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарының әкімшілік-
аумақтық орналасқан жері
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және білім беру ұйымдары тәрбиеленушілерінің саны
Айына бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығындардың орташа құны (теңге)
Орта білім беру ұйымдары базасында ұйымдастырыл-
ған мектепке дейінгі шағын орталықтар
Мектепке дейінгі ұйымдар (балабақша, бөбекжай, "мектеп-
балабақша" кешені)
Орта білім беру ұйымдары базасында ұйымдастырыл-
ған мектепке дейінгі шағын орталықтар
Мектепке дейінгі ұйымдар
(балабақша, бөбекжай, "мектеп-
балабақша" кешені)
1.
Рудный қаласы