О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 227 "О городском бюджете города Рудного на 2014-2016 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 16 июля 2014 года № 288. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области от 28 июля 2014 года № 4960
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 227 "О городском бюджете города Рудного на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 4387, опубликованное 7 января 2014 года в городской газете "Рудненский рабочий") следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
подпункты 1), 2) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 14 342 739,7 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11 700 260,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 39 267,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 700 161,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 1 903 051,7 тысячи тенге;
2) затраты – 14 584 809,9 тысячи тенге;";
подпункт 4) изложить в новой редакции:
"4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 65 426,6 тысячи тенге;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель внеочередной
сессии городского маслихата                С. Свинарева
Исполняющий обязанности
секретаря городского маслихата             А. Макаренко
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного учреждения
"Рудненский городской отдел финансов"
акимата города Рудного
_______________________ С. Фаткуллина
Руководитель государственного учреждения
"Рудненский городской отдел экономики
и бюджетного планирования"
акимата города Рудного
______________________ З. Жигунова
Приложение
к решению маслихата

Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 227 "Рудный қаласының 2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2014 жылғы 16 шілдедегі № 288 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 шілдеде № 4960 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 227 "Рудный қаласының 2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірімен 4387 тіркелген, 2014 жылғы 7 қаңтарда "Рудненский рабочий" қалалық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 14 342 739,7 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 11 700 260,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 39 267,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 700 161,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 903 051,7 мың теңге;
2) шығындар – 14 584 809,9 мың теңге;";
4) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 65 426,6 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   С. Свинарева
Қалалық мәслихат
хатшысының міндетін атқарушы               А. Макаренко
КЕЛІСІЛДІ:
Рудный қаласы әкімдігінің
"Рудный қалалық қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
___________________ С. Фаткуллина
Рудный қаласы әкімдігінің
"Рудный қалалық экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
____________________ З. Жигунова
Мәслихаттың