О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2013 года № 192 "О районном бюджете Амангельдинского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 17 ноября 2014 года № 267. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 24 ноября 2014 года № 5170
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 28 декабря 2013 года № 192 "О районном бюджете Амангельдинского района на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4390, опубликовано 24 января 2014 года в газете "Аманкелді арайы") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
1. "Утвердить бюджет Амангельдинского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 1832368,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 184192,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4795,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4058,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1639323,5 тысячи тенге;
2) затраты – 1838315,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3348,1 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 8947,4 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5599,3 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 9295,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9295,2 тысяч тенге.";
абзац девятый, десятый, одиннадцатый, двенадцатый пункта 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"на реализацию мероприятий в рамках Дорожной карты занятости 2020 в сумме – 20960,1 тысяч тенге, из них:
на обеспечение деятельности центров занятости населения в сумме – 13607,1 тысяч тенге;
на частичное субсидирование заработной платы в сумме – 2942 тысяч тенге;
на профессиональную подготовку, переподготовку и повышение квалификации кадров в сумме – 2227,0 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:

Мәслихаттың 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 192 "Аманкелді ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Аманкелді ауданы мәслихатының 2014 жылғы 17 қарашадағы № 267 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 қарашада № 5170 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабына сәйкес, Аманкелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 192 "Аманкелді ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4390 тіркелген, 2014 жылғы 24 қаңтарда "Аманкелді арайы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
1. "Аманкелді ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1832368,5 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 184192,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4795,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 4058,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1639323,5 мың теңге;
2) шығындар – 1838315,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 3348,1 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 8947,4 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 5599,3 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 9295,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9295,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-тармағының тоғызыншы, оныншы, он бірінші, он екінші азат жолдары жаңа редакцияда жазылсын:
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасының шеңберінде іс-шараларды іске асыруға – 20960,1 мың теңге сомасында, оның ішінде:
халықты жұмыспен қамту орталығының қызметін қамтамасыз етуге – 13607,1 мың теңге сомасында;
жалақыны ішінара субсидиялауға - 2942,0 мың теңге сомасында;
кадрларды қайта дайындау қайта дайындауға және біліктілігін арттыруға – 2227,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын: