Об организации общественных работ в Аулиекольском районе в 2015 году
Постановление акимата Аулиекольского района Костанайской области от 15 декабря 2014 года № 453. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 января 2015 года № 5308
В соответствии со статьями 720 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Аулиекольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2015 жылы Әулиекөл ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 15 желтоқсандағы № 453 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 15 қаңтарда № 5308 болып тіркелді
"Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 720-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, Әулиекөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить прилагаемый Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, организуемых для безработных в 2015 году.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата Аулиекольского района" (далее – администратор бюджетной программы) руководствоваться данным постановлением при направлении безработных на общественные работы.
3. Администратору бюджетной программы из средств местного бюджета возмещать расходы работодателей на оплату труда участников общественных работ в размере 1,3 минимальной месячной заработной платы, установленной законодательством Республики Казахстан, на основании акта выполненных работ (услуг) с учетом социальных отчислений в государственный фонд социального страхования, социального налога и компенсационных выплат за неиспользованные дни оплачиваемого ежегодного трудового отпуска.

1. 2015 жылы жұмыссыздар үшін ұйымдастырылатын қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері мен нақты жағдайлары, ұйымдардың қоса берілген Тізбесі бекітілсін.
2. "Әулиекөл ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – бюджеттік бағдарламаның әкімшісі) жұмыссыздарды қоғамдық жұмыстарға жолдауда осы қаулыны басшылыққа алсын.
3. Бюджеттік бағдарламаның әкімшісіне жергілікті бюджет қаражаты есебінен Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен белгіленген еңбекақының ең төменгі 1,3 айлық мөлшерінде төленетін жыл сайынғы еңбек демалысының пайдаланбаған күндеріне қосылған құнның салығына және өтемақылық төлемдердің, әлеуметтік салық, мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдарды ескере отырып орындалған жұмыстардың (қызметтердің) актісі негізінде қоғамдық жұмыстардың жұмысшыларының еңбегін төлеуге шығындарын өтесін.

4. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима района Нугманову Р.С.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А. Балгарин
Утвержден
постановлением акимата
от 15 декабря 2014 года
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, организуемых для безработных в 2015 году
Наименование организации
Виды работ
Объемы работ (часы)
Оплата труда
Конкретные условия работ
1
2
3
4
5
6
1
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Аулиекольская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
Помощь в благоустройстве и уборке территории больничного комплекса.
Не требуют предварительной профессиональной подготовки.
7392
1,3
минимальных
размера заработной платы
Продолжи-
тельность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предус-
мотренные трудовым законо-
дательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.
2
Государственное учреждение "Аппарат акима села Аулиеколь"
Помощь в благоустройстве и уборке территории села Аулиеколь.
Не требуют предварительной профессиональной подготовки.

4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Р.С. Нұғмановаға жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Балғарин
Әкiмдіктің
2014 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 453 қаулысымен бекітілген
2015 жылы жұмыссыздар үшін ұйымдастырылатын қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері мен нақты жағдайлары, ұйымдардың тізбесі
Ұйымның атауы
Жұмыс түрлері
Жұмыстардың көлемі (сағаттар)
Еңбекақы
төлеу
Жұмыстардың нақты жағдайлары
1
2
3
4
5
6
1
Қостанай облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасының "Әулиекөл аудандық орталық ауруханасы" шаруашылықты жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Ауруханалық кешеннің аумағын жинауға және көркейтуге көмек көрсету.
Алдын ала кәсіби даярлықты қажет етпейді.
7392
Ең төменгі
жалақының
1,3 мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының жұмыс уақытының ұзақтылығы Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен қарастырылған шектеулерді ескере отырып, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен, аптасына 40 сағаттан артық емес.
2
"Әулиекөл ауылының әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әулиекөл ауылының аумақтарын жинауға және көркейтуге көмек көрсету.
Алдын ала кәсіби даярлықты қажет етпейді.