О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 153 "О районном бюджете Костанайского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 28 ноября 2014 года № 256. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 5 декабря 2014 года № 5203. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Аппарата маслихата Костанайского района Костанайской области от 16 января 2015 года № 02-30-3)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Аппарата маслихата Костанайского района Костанайской области от 16.01.2015 № 02-30-3).
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 153 "О районном бюджете Костанайского района на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4384, опубликовано 10 января 2014 года в газете "Арна") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Костанайского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы - 5887575,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 2530045,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 8555,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 23400,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 3325575,5 тысяч тенге;
2) затраты - 5999693,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 43685,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 58085,6 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 14400,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -155803,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 155803,3 тысячи тенге.";
пункты 678 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 105710,0 тысяч тенге.
7. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы в сумме 17410,6 тысяч тенге, на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования.

Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 153 "Қостанай ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2014 жылғы 28 қарашадағы № 256 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 5 желтоқсанда № 5203 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихат аппаратының 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 02-30-3 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихат аппаратының 16.01.2015 № 02-30-3 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 153 "Қостанай ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4384 тіркелген, 2014 жылғы 10 қаңтарда "Арна" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 5887575,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 2530045,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 8555,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 23400,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 3325575,5 мың теңге;
2) шығындар - 5999693,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 43685,6 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 58085,6 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 14400,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -155803,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 155803,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 678-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 105710,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
7. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелеріндегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға республикалық бюджеттен 17410,6 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.

8. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе в сумме 34397,0 тысяч тенге.";
пункт 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"10. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 668208,9 тысяч тенге.";
пункты 1213 указанного решения изложить в новой редакции:
"12. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в сумме 346,1 тысяч тенге.
13. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из областного бюджета на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах в сумме 31026,2 тысяч тенге.";
пункт 15 указанного решения изложить в новой редакции:
"15. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из областного бюджета на развитие транспортной инфраструктуры в сумме 512943,9 тысячи тенге.";
пункт 17 указанного решения изложить в новой редакции:
"17. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов на развитие из областного бюджета на ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020 в сумме 65818,6 тысяч тенге.";
пункты 17-417-517-617-7 указанного решения изложить в новой редакции:
"17-4. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на выплату государственной адресной социальной помощи в сумме 297,6 тысяч тенге.
17-5. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на выплату государственных пособий на детей до 18 лет в сумме 2588,9 тысяч тенге.
17-6. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, в сумме 114101,7 тысяч тенге.

8. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға 34397,0 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 10-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға республикалық және облыстық бюджеттерден 668208,9 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1213-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"12. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға республикалық бюджеттен 346,1 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
13. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға 31026,2 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 15-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"15. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде көлік инфрақұрылымын дамытуға 512943,9 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 17-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"17. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеуге 65818,6 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы даму трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 17-417-517-617-7-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"17-4. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге 297,6 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
17-5. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге 2588,9 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
17-6. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстеме төлеуге 114101,7 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.

17-7. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на увеличение размера социальной помощи на бытовые нужды участникам и инвалидам Великой Отечественной войны с 1 мая 2014 года с 6 до 10 месячных расчетных показателей, в сумме 1037,2 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 17-9 следующего содержания:
"17-9. Учесть, что в бюджете района на 2014 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 167,2 тысяч тенге.";
приложения 125 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель внеочередной
сессии Костанайского
районного маслихата                        В. Семейкин
Секретарь Костанайского
районного маслихата                        А. Досжанов
Приложение 1
к решению маслихата
от 28 ноября 2014 года № 256
Приложение 1
к решению маслихата
от 27 декабря 2013 года № 153
Районный бюджет на 2014 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

17-7. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде 2014 жылдың 1 мамырынан бастап Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне тұрмыстық қажеттіліктеріне әлеуметтік көмек мөлшерін 6-дан 10 айлық есептік көрсеткіштеріне дейін ұлғайтуға 1037,2 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешім келесі мазмұндағы 17-9-тармағымен толықтырылсын:
"17-9. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге 167,2 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 125-қосымшалары осы шешімнің 123-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық
мәслихатының кезектен тыс
сессиясының төрағасы                       В. Семейкин
Қостанай аудандық
мәслихатының хатшысы                       А. Досжанов
Мәслихаттың
2014 жылғы 28 қарашадағы
№ 256 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2013 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 153 шешіміне 1-қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Cомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер