О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 167 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 20 ноября 2014 года № 240. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 24 ноября 2014 года № 5169
В соответствии со статьей 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 27 декабря 2013 года № 167 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4393, опубликовано 9 января 2014 года в газете "Маяк") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 2866007,1 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1484574,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 9062,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3452,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1368919,1 тысячи тенге;
2) затраты – 2904306,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 35628,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 46737,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11108,2 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 38000,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 38000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -111928,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 111928,5 тысяч тенге.";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сорок четвертой,
внеочередной сессии                        А. Мадибаев
Секретарь
районного маслихата                        С. Жолдыбаев
Приложение 1
к решению маслихата

Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 167 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2014 жылғы 20 қарашадағы № 240 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 қарашада № 5169 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 167 "2014 – 2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4393 тіркелген, 2014 жылғы 9 қаңтарда "Маяк" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2014 – 2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2866007,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1484574,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 9062,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 3452,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1368919,1 мың теңге;
2) шығындар – 2904306,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 35628,8 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 46737,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11108,2 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 38000,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 38000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -111928,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 111928,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қырық төртінші, кезектен тыс
сессияның төрағасы                         А. Мәдибаев
Аудандық
мәслихат хатшысы                           С. Жолдыбаев
Мәслихаттың