О внесении изменений в решение акима Ленинского сельского округа от 19 ноября 2008 года № 21 "О наименовании составных частей населенного пункта села Байкино Ленинского сельского округа"
Решение акима Ленинского сельского округа Федоровского района Костанайской области от 28 мая 2014 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 19 июня 2014 года № 4855
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 21 января 2013 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам ономастики" аким Ленинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Ленинского сельского округа от 19 ноября 2008 года № 21 "О наименовании составных частей населенного пункта села Байкино Ленинского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-20-118, опубликовано 29 января 2009 года в газете "Федоровские новости") следующие изменения:
преамбулу указанного решения изложить в новой редакции:
"В соответствии со статьей 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнение населения села Байкино, аким Ленинского сельского округа РЕШИЛ:";
в заголовке решения и по всему тексту на государственном языке слова "селолық", "селосының", "селосы" заменить соответственно "ауылдық", "ауылының","ауылы";
в приложении к указанному решению внести изменения по всему тексту на государственном языке: слова "селосының", "селолық" заменить соответственно "ауылының", "ауылдық";
текст на русском языке не изменяется.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Ленинского сельского округа           М. Шуртанбаев

Ленин ауылдық округі әкімінің 2008 жылғы 19 қарашадағы № 21 "Ленин селолық округінің Байкино селосының құрамдас бөлігін атауы туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы Ленин ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 28 мамырдағы № 11 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 19 маусымда № 4855 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ономастика мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 21 қантардағы Заңына сәйкес, Ленин ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ленин ауылдық округі әкімінің 2008 жылғы 19 қарашадағы № 21 "Ленин селолық округінің Байкино селосының құрамдас бөлігін атауы туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-20-118 тіркелген, 2009 жылғы 29 қаңтарда "Федоровские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабына сәйкес, Байкино ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып, Ленин уылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
шешімнің мемлекеттік тілдегі тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "селолық", "селосының", "селосы" деген сөздер тиісінше "ауылдық", "ауылының", "ауылы" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің қосымшасында мемлекеттік тілдегі бүкіл мәтін бойынша "селосының", "селолық" деген сөздер тиісінше "ауылының", "ауылдық" деген сөздермен ауыстырылып өзгерістер енгізілсін;
орыс тіліндегі мәтін өзгертілмейді.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізiледi.
Ленин ауылдық округінің әкімі              М. Шортанбаев