О дополнительном предоставлении лекарственных средств при амбулаторном лечении
Решение маслихата Павлодарской области от 20 августа 2014 года N 287/34. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 12 сентября 2014 года N 4020. Утратило силу решением маслихата Павлодарской области от 14 июня 2018 года № 236/22 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Павлодарской области от 14.06.2018 № 236/22 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 9 Кодекса Республики Казахстан "О здоровье народа и системе здравоохранения", Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Дополнительно предоставить отдельным категориям граждан бесплатные лекарственные средства, специализированные лечебные продукты при амбулаторном лечении за счет средств областного бюджета:
с заболеванием эпилепсия - препарат "Кеппра" (Леветирацетам);
с заболеванием муковисцидоз - препарат "Колистин" (Колистиметат), препарат "Тоби" (Тобрамицин) и специализированные лечебные продукты "Нутрикомп дринк плюс", "Нутриэнт стандарт";
с заболеванием первичный иммунодефицит – препарат рекомбинантный интерферон гамма-1 "Имукин".
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата Павлодарской области от 15.04.2016 № 26/2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); с изменением, внесенным решением маслихата Павлодарской области от 15.06.2017 № 129/14 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам социального и культурного развития.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии, секретарь
областного маслихата М. Кубенов

Амбулаториялық емделу кезінде дәрі-дәрмектерді қосымша ұсыну туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2014 жылғы 20 тамыздағы № 287/34 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 қыркүйекте № 4020 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық мәслихатының 2018 жылғы 14 маусымдағы № 236/22 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық мәслихатының 14.06.2018 № 236/22 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Кодексінің 9-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Азаматтардың жеке санаттарына амбулаториялық емделу кезінде облыстық бюджет қаражаты есебінен тегін дәрі-дәрмек құралдары, бейімделген емдік өнімдері қосымша ұсынылатын болсын:
эпилепсия ауруына шалдыққандар үшін - "Кеппра" (Леветирацетам) препараты;
муковисцидоз ауруына шалдыққандар үшін - "Колистин" (Колистиметат) препараты, "Тоби" (Тобрамицин) препараты және мамандандырылған емдік тағамдары "Нутрикомп дринк плюс", "Нутриэнт стандарт";
алғашқы иммунодефицит ауруына шалдыққандар үшін – "Имукин" интерферон гамма-1 рекомбинанттық препараты".
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облыстық мәслихатының 15.04.2016 № 26/2 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен; өзгеріс енгізілді - Павлодар облыстық мәслихатының 15.06.2017 № 129/14 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың әлеуметтік және мәдени даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, облыстық
мәслихаттың хатшысы М. Көбенов