Об утверждении схемы зонирования и поправочных коэффициентов к базовым ставкам земельного налога на земли города Павлодара
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 03 декабря 2014 года № 338/46. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 декабря 2014 года № 4224. Утратило силу решением Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 30 ноября 2020 года № 544/72 (вводится в действие с 1 января 2021 года).
Сноска. Утратило силу решением Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 30.11.2020 № 544/72 (вводится в действие с 1 января 2021 года).
В соответствии с пунктом 2 статьи 8 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить схему зонирования и поправочные коэффициенты к базовым ставкам земельного налога на земли города Павлодара, за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции и занятых под казино, согласно приложениям 1, 2.
2. Признать утратившими силу решения Павлодарского городского маслихата согласно приложению 3.
3. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по градостроительству и экологии.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 (десять) календарных дней после дня его первого опубликования.
Председатель сессии И. Теренченко
Секретарь городского маслихата М. Желнов
Приложение 1
к решению Павлодарского
городского маслихата
от 3 декабря 2014 года
№ 338/46
Приложение 2
к решению Павлодарского
городского маслихата
от 3 декабря 2014 года
№ 338/46
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам
земельного налога на земли города Павлодара
Номер зоны
Перечень учетных кадастровых кварталов
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам земельного налога
Проценты повышения базовой ставки земельного налога
I

Павлодар қаласының жерлеріне жер салығының базалық ставкаларына түзету коэффиценттері мен аймақтарға бөлу сұлбасын бекіту туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 03 желтоқсандағы № 338/46 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 желтоқсанда № 4224 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2020 жылғы 30 қарашадағы № 544/72 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 30.11.2020 № 544/72 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 8-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық кодексі) 387-бабына сәйкес Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қаласының жерлеріне жер салығының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері мен аймақтарға бөлу сұлбасы автотұраққа (паркингке), автомобильге май құю станцияларына бөлінген (бөліп шығарылған) және казино орналасқан жерлерді қоспағанда 1, 2 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
2. Павлодар қалалық мәслихаты шешімдері 3-қосымшаға сәйкес күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың қала құрылысы және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін 10 (он) күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы И. Теренченко
Қалалық мәслихаттың хатшысы М. Желнов
Павлодар қалалық мәслихатының
2014 жылғы 3-желтоқсандағы
№ 338/46 шешіміне
1-қосымша
Павлодар қалалық
мәслихатының 2014 жылғы
3-желтоқсандағы
№ 338/46 шешіміне
2-қосымша
Павлодар қаласының жерлеріне жер салығының
базалық ставкаларына түзету коэффиценттері
Аймақтың нөмірі
Есепке алу кадастр орамдарының тізбесі
Жер салығының базалық ставкаларына түзету коэффиценттері
Жер салығының базалық ставкасын арттыру пайыздары
I

001, 012, 016, 019, 090, 091, 092, 038, 039, 053, 101, 116, 139, 243, 131
1,5
+50%
II
002, 013, 017, 139
III
003, 014, 053, 112, 113, 114
IV
004, 005, 006, 009, 010, 015,022, 023, 024, 028, 027, 031
V
007, 008, 011, 018, 025, 029, 030, 032
VI
232
1,4
+40%
VII
034, 035, 036, 037, 041, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 223, 224, 217, 218, 219, 226, 227, 228, 229, 230, 231
VIII
167, 168, 042, 043, 044, 045, 046, 047, 048, 049, 050, 051, 089, 060, 061, 062, 063, 064, 069, 070, 071, 072, 065, 066, 067, 068, 073, 074, 075, 100, 175, 115, 117, 118, 119, 120, 121, 127, 170, 147, 149, 150, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 172, 248, 249, 253, 252, 250, 251
IX
038, 040, 139
1,3
+30%
X

001, 012, 016, 019, 090, 091, 092, 038, 039, 053, 101, 116, 139, 243,131
1,5
+50%
II
002, 013, 017, 139
III
003, 014, 053, 112, 113, 114
IV
004, 005, 006, 009, 010, 015,022, 023, 024, 028, 027, 031
V
007, 008, 011, 018, 025, 029, 030, 032
VI
232
1,4
+40%
VII
034, 035, 036, 037, 041, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 223, 224, 217, 218, 219, 226, 227, 228, 229, 230, 231
VIII
167, 168, 042, 043, 044, 045, 046, 047, 048, 049, 050, 051, 089, 060, 061, 062, 063, 064, 069, 070, 071, 072, 065, 066, 067, 068, 073, 074, 075, 100, 175, 115, 117, 118, 119, 120, 121, 127, 170, 147, 149, 150, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 172, 248, 249, 253, 252, 250, 251
IX
038, 040, 139
1,3
+30%
X

108, 109, 177, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 101, 093, 094, 128, 129, 130, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 174, 142
1,2
+20%
XI
033, 256, 257, 225, 255, 254, 187, 182, 041, 186, 076, 077, 078, 079, 080, 081, 082, 083, 084, 085, 086, 087, 088, 183, 122, 126, 221, 220, 222, 188, 232, 311, 242, 238, 196, 230, 141, 140, 226, 197, 166, 216, 215, 179, 178
Приложение 3
к решению Павлодарского
городского маслихата
от 3 декабря 2014 года

108, 109, 177, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 101, 093, 094, 128, 129, 130, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 174, 142
1,2
+20%
XI
033, 256, 257, 225, 255, 254, 187, 182, 041, 186, 076, 077, 078, 079, 080, 081, 082, 083, 084, 085, 086, 087, 088, 183, 122, 126, 221, 220, 222, 188, 232, 311, 242, 238, 196, 230, 141, 140, 226, 197, 166, 216, 215, 179, 178
Павлодар қалалық
мәслихатының 2014 жылғы
3-желтоқсандағы

№ 338/46
Перечень решений Павлодарского городского
маслихата признанных утратившими силу
1. Решение Павлодарского городского маслихата от 23 января 2003 года № 29/29 "Об утверждении коэффициентов увеличения базовых ставок земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1620, опубликовано в газете "Сарыарка самалы" 2 марта 2003 года № 26 и в газете "Звезда Прииртышья" 29 марта 2003 года № 34);
2. Решение Павлодарского городского маслихата от 23 июня 2003 года № 68/32 "О внесении изменений в решение XXIX сессии Павлодарского городского маслихата от 23 января 2003 года № 29/29 "Об утверждении коэффициентов увеличения базовых ставок земельного налога" (НГР 1620 от 11 февраля 2003 года) (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1967, опубликовано в газете "Сарыарка самалы" 9 августа 2003 года № 90 и в газете "Звезда Прииртышья" 9 сентября 2003 года № 102);
3. Решение Павлодарского городского маслихата от 19 ноября 2004 года № 115/10 "О внесении изменения в решение Павлодарского городского маслихата от 23 января 2003 года № 29/29 "Об утверждении коэффициентов увеличения базовых ставок земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2817, опубликовано в газете "Сарыарка самалы" 30 декабря 2004 года № 152 и в газете "Версия" 29 декабря 2004 года № 52).

№ 338/46 шешіміне
3-қосымша
Павлодар қалалық мәслихатының күші жойылды
деп танылған шешімдерінің тізбесі
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2003 жылғы 23 қаңтардағы "Жер салығы базалық ставкаларын арттырудың коэффициенттерін бекіту туралы" № 29/29 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1620 болып тіркелген, 2003 жылғы 2 наурыздағы № 26 "Сарыарқа самалы" газетінде және 2003 жылғы 29 наурыздағы № 34 "Звезда Прииртышья" газетінде жарияланған);
2. Павлодар қалалық мәслихатының 2003 жылғы 23 маусымдағы "II сайланған Павлодар қалалық мәслихатының 2003 жылғы 23 қаңтардағы XXIX сессиясының "Жер салығы базалық ставкаларын арттырудың коэффициентін бекіту туралы" № 29/29 шешіміне өзгерістер енгізу туралы (2003 жылғы 11 ақпандағы 1620 МТН)" 68/32 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1967 болып тіркелген, 2003 жылғы 9 тамыздағы № 90 "Сарыарқа самалы" газетінде және 2003 жылғы 9 қыркүйектегі № 102 "Звезда Прииртышья" газетінде жарияланған);
3. Павлодар қалалық мәслихатының 2004 жылғы 19 қарашадағы "Павлодар қалалық мәслихатының 2003 жылғы 23 маусымдағы "II сайланған Павлодар қалалық мәслихатының 2003 жылғы 23 қаңтардағы "Жер салығы базалық ставкаларын арттырудың коэффициенттерін бекіту туралы" № 29/29 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" № 115/10 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2817 болып тіркелген, 2004 жылғы 30 желтоқсандағы № 152 "Сарыарқа самалы" газетінде және 2004 жылғы 29 желтоқсандағы № 52 "Версия" газетінде жарияланған).