О внесении изменений и дополнений в решение Аксуского городского маслихата от 20 февраля 2014 года № 196/28 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Аксу"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 30 апреля 2014 года № 228/31. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 22 мая 2014 года № 3820. Утратило силу решением маслихата города Аксу Павлодарской области от 8 июля 2016 года № 43/5
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Аксу Павлодарской области от 08.07.2016 № 43/5.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата от 20 февраля 2014 года № 196/28 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Аксу" (зарегистрированое в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3731, опубликованное 29 марта 2014 года в газете "Аксу жолы", "Новый путь" № 25") следующие изменения и дополнения:
в подпункте 8) пункта 8:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"лица, со среднедушевым доходом, не превышающим однократного размера прожиточного минимума, перенесшим срочную и плановую хирургическую операцию;";
абзац третий изложить в следующей редакции:
"лица, попавшие в трудную жизненную ситуацию при наличии среднедушевого дохода семьи не превышающего 1,5 кратного отношения к прожиточному минимуму, оставшиеся без средств к существованию вследствие пожара, стихийного бедствия, несчастного случая, чрезвычайной ситуации, в том числе при частичном повреждении предметов домашнего обихода, вещей, жилья и хозяйственных построек;";
в подпункте 2) пункта 9:
в абзаце первом цифру и слова "8 месячных расчетных показателей" заменить цифрами и словами "50 (пятидесяти) месячных расчетных показателей";
абзац восьмой изложить в следующей редакции:
"для категории, указанной в абзаце третьем подпункта 8) пункта 8 в размере до 70 (семидесяти) МРП - на основании заявления с указанием лицевого счета в банках второго уровня или в организациях, имеющих соответствующую лицензию на осуществление отдельных видов банковских операций, копии удостоверения личности, документа, подтверждающего регистрацию на территории города Аксу, справки или заключения, выданного подведомственными учреждениями (организациями) государственного учреждения "Департамент по мобилизационной подготовке и чрезвычайным ситуациям Павлодарской области, по решению специальной комиссии по рассмотрению заявления лица (семьи), претендующего на оказание социальной помощи в связи с наступлением трудной жизненной ситуации;";
дополнить абзацами следующего содержания:

Ақсу қалалық мәслихатының 2014 жылғы 20 ақпандағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Ақсу қаласының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 196/28 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 228/31 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 мамырда № 3820 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2016 жылғы 08 шілдедегі N 43/5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 08.07.2016 N 43/5 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-3 тармағына сәйкес Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының 2014 жылғы 20 ақпандағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Ақсу қаласының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 196/28 шешіміне (Нормативтiк құқықтық актілердің мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмінде № 3731 болып тiркелген, 2014 жылғы 29 наурызда "Ақсу жолы", "Новый путь" газетінде № 25 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
8-тармақтың 8) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"жан басына шаққандағы орташа табысы ең төмен күнкөріс деңгейінің бір мөлшерінен аспайтын, жедел және жоспарлы хирургиялық операциядан өткен адамдар;";
үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"отбасының жан басына шаққандағы орташа табысы ең төмен күнкөріс деңгейінің 1,5 еселі ара қатынасынан аспайтын, өрт, зіл-зала апаты, жазатайым оқиға, төтенше жағдайлар, өрт салдарынан өмір сүруге қаражатсыз қалған өмірлік қиын жағдайға тап болған тұлғалар, соның ішінде үй тұрмысы құралдары, пәтер заттары және шаруашылық құрылыстары жартылай зақымданған кезде;";
9-тармақтың 2) тармақшасында:
бірінші абзацта "8 айлық есептік көрсеткіш" деген сандар мен сөздер "50 (елу) айлық есептік көрсеткіш" деген сандар және сөздермен ауыстырылсын;
сегізінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"8-тармақтың 8) тармақшасындағы үшінші абзацта көрсетілген санаттар үшін екінші деңгейдегі банктерде немесе жеке банктік операцияларының түрлерін жасауға тиісті лицензиясы бар ұйымда жеке шотының нөмірі көрсетілген өтініші, жеке куәлігінің және Ақсу қаласы аумағында тіркелгенін растайтын құжаттың көшірмелері, "Павлодар облысының төтенше жағдай және мобилизациялық даярлау департаменті" мемлекеттік мекемесінің ведомствоға қарасты мекемелермен (ұйымдармен) берілген анықтамасы немесе қорытындысы негізінде, өмірлік қиын жағдай туындауына байланысты әлеуметтік көмек көрсетуге үміткер адамның (отбасының) өтінішін қарау бойынша арнайы комиссияның шешімі бойынша 70 (жетпіс) АЕК-ке дейінгі мөлшерде;";
мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:

"для категории, указанной в абзаце третьем подпункта 6) пункта 8 оказать единовременную социальную помощь на 2014 год в размере 17619 тенге на основании списка уполномоченного органа;
для категории, указанной подпункте 7) пункта 8 оказать единовременную социальную помощь на 2014 год в размере 17619 тенге на основании списка уполномоченного органа;".
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам экономики и бюджета городского маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь городского маслихата М. Омаргалиев

"8-тармақтың 6) тармақшасындағы үшінші абзацта көрсетілген санаттар үшін 2014 жылға, уәкілетті ұйымның тізімі негізінде біржолғы әлеуметтік көмек 17619 теңге мөлшерінде;
8-тармақтың 7) тармақшасында көрсетілген санаттар үшін 2014 жылға, уәкілетті ұйымның тізімі негізінде біржолғы әлеуметтік көмек 17619 теңге мөлшерінде;".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
қалалық мәслихаттың хатшысы М. Омарғалиев