О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата (XXV (внеочередная) сессия, V созыв) от 24 декабря 2013 года № 99/25 "О бюджете Актогайского района на 2014 - 2016 годы"
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 25 июля 2014 года № 136/33. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 августа 2014 года № 3918
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решения Павлодарского областного маслихата от 11 июля 2014 года № 279/32 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXVI (внеочередная) сессия, V созыв) от 13 декабря 2013 года № 198/26 "Об областном бюджете на 2014 - 2016 годы", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 99/25 "О бюджете Актогайского района на 2014 - 2016 годы" (зарегистрированное в государственном Реестре нормативных правовых актов 10 января 2014 года № 3665, опубликованное 18 января 2014 года в газетах "Ауыл тынысы" № 2, "Пульс села" № 2), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2361337" заменить цифрами "2361303";
цифры "248814" заменить цифрами "252314";
цифры "9813" заменить цифрами "9816";
цифры "2102110" заменить цифрами "2098573";
в подпункте 2) цифры "2379405" заменить цифрами "2379371";
в пункте 2 третий абзац изложить в новой редакции:
"101623 тысяч тенге - на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов." и дополнить абзацем следующего содержания:
"31285 тысяч тенге - на выплату заработной платы работников образования";
в пункте 3 цифры "89542" заменить цифрами "54720";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Аудандық мәслихаттың (V шақырылған ХХV (кезектен тыс) сессиясы) 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 99/25 "2014 - 2016 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 шілдедегі № 136/33 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 тамызда № 3918 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және 2014 жылғы 11 шілдедегі Павлодар облыстық мәслихатының "Облыстық мәслихаттың (V сайланған, XXVI (кезектен тыс) сессиясы) 2013 жылғы 13 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 198/26 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 279/32 шешіміне сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 99/25 "2014 – 2016 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 10 қаңтарда № 3665 болып тіркелген, 2014 жылғы 18 қаңтардағы № 2 "Ауыл тынысы", № 2 "Пульс села" газеттерінде жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармағының:
1) тармақшасында:
"2361337" деген сандар "2361303" деген сандармен ауыстырылсын;
"248814" деген сандар "252314" деген сандармен ауыстырылсын;
"9813" деген сандар "9816" деген сандармен ауыстырылсын;
"2102110" деген сандар "2098573" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "2379405" деген сандар "2379371" деген сандармен ауыстырылсын;
2-тармағында үшінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"101623 мың теңге - аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге." және келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"31285 мың теңге- білім беру жұмысшыларына еңбек ақы төлеуге";
3-тармағының "89542" деген сандар "54720" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.