О внесении дополнений в решение Железинского районного маслихата от 5 марта 2014 года № 176-5/25 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Железинского района"
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 23 июля 2014 года № 210-5/28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 13 августа 2014 года № 3917. Утратило силу решением маслихата Железинского района Павлодарской области от 13 августа 2018 года № 246/6 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Железинского района Павлодарской области от 13.08.2018 № 246/6 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 20 Закона Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" и определяют порядок оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Железинского районного маслихата от 5 марта 2014 года № 176-5/25 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Железинского района", (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3746, опубликованное в районных газетах "Родные просторы", "Туған өлке" от 5 марта 2014 года № 14) следующие дополнения:
Правила оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Железинского района, утвержденных указанным решением:
подпункт 11) пункта 9 дополнить абзацем следующего содержания:
"лицам, страдающим демиелинизирующим заболеванием центральной нервной системы.";
подпункт 2) пункта 10 дополнить абзацами следующего содержания:
"для категории, указанной в подпункте 1) пункта 9 настоящих Правил на ремонт жилья по фактическим затратам в размере до 125 месячных расчетных показателей на основании заявления в уполномоченный орган или акиму села, сельского округа с приложением документов, указанных в подпунктах 1), 2) пункта 15 настоящих Правил;";

Железинка аудандық мәслихатының 2014 жылғы 5 наурыздағы "Железинка ауданындағы әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 176-5/25 шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 шілдедегі № 210-5/28 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 13 тамызда № 3917 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2018 жылғы 13 тамыздағы № 246/6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 13.08.2018 № 246/6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 2-3-тармағына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 20-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 504 қаулысына сәйкес және әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың тәртібін белгілейді, Железинка аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Железинка аудандық мәслихатының 2014 жылғы 5 наурыздағы "Железинка ауданындағы әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 176-5/25 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 3746 болып тіркелген, 2014 жылғы 5 наурыздағы № 14 "Родные просторы", "Туған өлке" газеттерінде жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Железинка ауданындағы әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидалары:
9-тармақтың 11)тармақшасы мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"орталық нерв жүйесінің алаңғасарлық ауруымен зардап шегуші тұлғалар.";
10-тармақтың 2)тармақшасы мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"осы Қағидалардың 9-тармағының 1) тармақшасында көрсетілген санаттарға үйін жөндеуге нақты шығындар бойынша 125 айлық есептік көрсеткішке дейінгі мөлшерде уәкілетті органға немесе село, селолық округ әкіміне осы Қағидалардың 15-тармағының 1, 2) тармақшаларында көрсетілген құжаттар қоса берілген өтініштің негізінде;";

"для категории, указанной в абзаце третьем подпункта 11) пункта 9 настоящих Правил в размере до 54 месячных расчетных показателей на основании заявления в уполномоченный орган с приложением документов, указанных в подпунктах 1), 2), 5) пункта 15 настоящих Правил (по решению специальной комиссии);".
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию социально–экономического развития и бюджета районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата В. Неупокоев
Секретарь районного маслихата В. Крутиков

"осы Қағидалардың 9-тармағының 11) тармақшасының үшінші абзацында көрсетілген санаттарға 54 айлық есептік көрсеткішке дейінгі мөлшерде уәкілетті органға осы Қағидалардың 15-тармағының 1), 2), 5) тармақшаларында көрсетілген құжаттар қоса берілген өтініштің негізінде (арнайы комиссияның шешімі бойынша);".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму және бюджеттік тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3 . Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы В. Неупокоев
Аудандық мәслихаттың хатшысы В. Крутиков