О внесении изменений в решение Железинского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 164-5/23 "О бюджете Железинского района на 2014 - 2016 годы"
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 25 декабря 2014 года № 268-5/32. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 декабря 2014 года № 4238
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, решением Павлодарского областного маслихата от 12 декабря 2014 года № 300/37 "О внесении изменений в решение областного маслихата (XXVI сессия, V созыв) от 13 декабря 2013 года № 198/26 "Об областном бюджете на 2014 - 2016 годы" Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата (XXIII очередная сессия, V созыва) от 27 декабря 2013 года № 164-5/23 "О бюджете Железинского района на 2014 - 2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 09 января 2014 года за № 3659, опубликованные в районных газетах "Родные просторы", "Туған өлке" от 18 января 2014 года № 3), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2664984" заменить цифрами "2657445";
цифры "2129734" заменить цифрами "2122195";
в подпункте 2) цифры "2675740" заменить цифрами "2668201";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоян-ную комиссию социально-экономического развития и бюджета районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Т. Сагандыков
Секретарь районного
маслихата
В. Крутиков
Приложение
к решению Железинского
районного маслихата от
25 декабря 2014 года № 268-5/32
(XXXII (очередная)
сессия, V созыв)
Приложение 1
к решению Железинского
районного маслихата от
27 декабря 2013 года № 164-5/23
(XXIII (очередная)
сессия, V созыв)
Районный бюджет на 2014 год
(с изменениями)
Категория
Всего (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

Железинка аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы "Железинка ауданының 2014 - 2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 164-5/23 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 268-5/32 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 желтоқсанда № 4238 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "Облыстық мәслихаттың (V сайланған, XХVІ сессиясы) 2013 жылғы 13 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 198/26 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 300/37 шешіміне сәйкес Железинка аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың (V сайланған, ХХІІІ (кезекті) сессиясы) 2013 жылғы 27 желтоқсандағы "Железинка ауданының 2014 - 2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 164-5/23 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 09 қаңтарда № 3659 болып тіркелген, 2014 жылғы 18 қаңтардағы аудандық "Родные просторы", "Туған өлке" газеттерінің № 3 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"2664984" сандары "2657445" сандарымен ауыстырылсын;
"2129734" сандары "2122195" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "2675740" сандары "2668201" сандарымен ауысты-рылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық дамыту және бюджеттік тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Т. Сагандыков
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
В. Крутиков
Железинка аудандық
мәслихатының (V шақырылған,
ХХХІІ (кезекті) сессиясы)
2014 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 268-5/32 шешіміне
қосымша
Железинка аудандық
мәслихатының (V шақырылған,
ХХІІІ (кезекті) сессиясы)
2013 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 164-5/23 шешіміне
1-қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
(өзгерістермен)
Санаты
Барлығы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР