О внесении изменений и дополнений в решение Майского районного маслихата (XXVII сессия, V созыв) от 24 декабря 2013 года № 1/27 "О Майском районном бюджете на 2014 - 2016 годы"
Решение маслихата Майского района Павлодарской области от 23 октября 2014 года № 1/41. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 10 ноября 2014 года № 4142
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Майского районного маслихата (XХVII сессия, V созыв) от 24 декабря 2013 года № 1/27 "О Майском районном бюджете на 2014 - 2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 10 января 2014 года за № 3663, опубликованное в районной газете "Шамшырақ" от 18 января 2014 года № 2) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "1914197" заменить цифрами "1931989";
цифры "364599" заменить цифрами "334172";
дополнить абзацем следующего содержания:
"поступления от продажи основного капитала – 48219 тысячи тенге;";
в подпункте 2) цифры "1935460" заменить цифрами "1945752";
в подпункте 3):
цифры "89839" заменить цифрами "95395";
цифры "94452" заменить цифрами "100008";
в подпункте 4):
слова "равно нулю" заменить цифрами "7500";
дополнить абзацем следующего содержания:
"приобретение финансовых активов – 7500 тысячи тенге;";
в подпункте 5) цифры "-111102" заменить цифрами "-116658";
в подпункте 6) цифры "111102" заменить цифрами "116658";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджета.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
А. Оспанов
Секретарь районного маслихата
Г. Арынов
Приложение 1
к решению Майского
районного маслихата
(XLI (внеочередная) сессия,

Май аудандық мәслихатының (V сайланған XXVII сессиясы) 2013 жылғы 24 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған Май аудандық бюджет туралы" № 1/27 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 қазандағы № 1/41 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 қарашада № 4142 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Май аудандық мәслихатының (V сайланған ХХVII сессиясы) 2013 жылғы 24 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған Май аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 10 қаңтарда № 3663 тіркелген, аудандық "Шамшырақ" газетінің 2014 жылғы 18 қаңтардағы № 2 жарияланған) № 1/27 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
"1914197" деген сандар "1931989" деген сандармен ауыстырылсын;
"364599" деген сандар "334172" деген сандармен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 48219 мың теңге;";
2) тармақшасында "1935460" деген сандар "1945752" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"89839" деген сандар "95395" деген сандармен ауыстырылсын;
"94452" деген сандар "100008" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
"нөлге тең" деген сөздер "7500" деген сандармен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"қаржы активтерін сатып алу – 7500 мың теңге;";
5) тармақшасында "-111102" деген сандар "-116658" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында "111102" деген сандар "116658" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихатының әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет жөніндегі комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
А. Оспанов
Аудандық мәслихатының хатшысы
Ғ. Арынов
Май аудандық мәслихатының
(V cайланған XLI (кезектен тыс)
сессиясы) 2014 жылғы
23 қазандағы