О внесении изменений в решение XXIII-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 19 декабря 2013 года № 188 "О бюджете города Алматы на 2014 - 2016 годы"
Решение внеочередной ХХV сессии маслихата города Алматы V созыва от 15 апреля 2014 года N 208. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 24 апреля 2014 года за N 1032. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, подпунктом 4 пункта 2, пунктом 3 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьями 6, 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан от 31 марта 2014 года № 182-V "О республиканском бюджете на 2014–2016 годы", постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 2014 года № 293 "О корректировке показателей республиканского бюджета на 2014 год и о внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2013 года № 1329 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2014 – 2016 годы", маслихат города Алматы V-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXIII-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 19 декабря 2013 года № 188 "О бюджете города Алматы на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1018, опубликовано 11 января 2014 года в газете "Алматы ақшамы" № 5-6 и 11 января 2014 года в газете "Вечерний Алматы" № 5-6), с изменениями, внесенными решением XXIV-й сессией маслихата города Алматы V-го созыва от 18 февраля 2014 года № 201 "О внесении изменений в решение XXIII-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 19 декабря 2013 года № 188 "О бюджете города Алматы на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1025, опубликовано 15 марта 2014 года в газете "Алматы ақшамы" № 31 и 15 марта 2014 года в газете "Вечерний Алматы" № 32) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "364 199 201,9" заменить цифрами "382 187 590,9";

V сайланған Алматы қаласы мәслихаты XХIІІ сессиясының "2014-2016 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" 2013 жылғы 19 желтоқсандағы № 188 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
V сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс ХХV сессиясының 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 208 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 сәуірде N 1032 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 104 бабының 5 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына, 3 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 7 баптарына, Қазақстан Республикасының "2014–2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2014 жылғы 31 наурыздағы № 182-V Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің "2014 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету және Қазақстан Республикасы Үкіметінің "2014 – 2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 1329 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2014 жылғы 1 сәуірдегі № 293 Қаулысына сәйкес, V сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. V сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2013 жылғы 19 желтоқсандағы XXIІІ сессиясының "2014 –2016 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" № 188 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1018 рет санымен тіркелген, 2014 жылғы 11 қаңтардағы "Алматы ақшамы" газетінің № 5-6 санында және 2014 жылғы 11 қаңтардағы "Вечерний Алматы" газетінің № 5-6 санында жарияланған), V сайланған Алматы қаласы мәслихатының XXIV сессиясының "V сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXIII сессиясының 2013 жылғы 19 желтоқсандағы "2014-2016 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" № 188 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2014 жылғы 18 ақпандағы № 201 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1025 рет санымен тіркелген, 2014 жылғы 15 наурыздағы "Алматы ақшамы" газетінің № 31 санында және 2014 жылғы 15 наурыздағы "Вечерний Алматы" газетінің № 32 санында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"364 199 201,9" сандары "382 187 590,9" сандарымен ауыстырылсын;

в строке "поступлениям трансфертов" цифры "110 894 108" заменить цифрами "128 882 497";
в подпункте 2):
цифры "370 580 014,8" заменить цифрами "392 217 182,1";
в подпункте 4):
в строке "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифры "6 285 655" заменить цифрами "8 312 761";
в строке "приобретение финансовых активов" цифры "6 535 655" заменить цифрами "8 562 761";
в подпункте 5):
цифры "- 12 644 579,9" заменить цифрами "-18 320 464,2";
в подпункте 6):
цифры "12 644 579,9" заменить цифрами "18 320 464,2";
в пункте 6 цифры "3 557 729" заменить цифрами "3 687 680";
в пункте 7 цифры "4 306 609" заменить цифрами "4 806 718,3";
в пункте 8 цифры "13 154 261" заменить цифрами "13 179 648";
в пункте 9 цифры "65 413 285,5" заменить цифрами "68 416 055,5";
в пункте 10 цифры "42 790 147,8" заменить цифрами "43 848 623,8";
в пункте 11 цифры "9 206 517" заменить цифрами "9 365 948";
в пункте 12 цифры "39 459 873,6" заменить цифрами "44 205 645,5";
в пункте 13 цифры "24 132 690" заменить цифрами "24 199 905";
в пункте 14 цифры "15 620 707,8" заменить цифрами "20 173 689,7";
в пункте 15 цифры "5 213 814" заменить цифрами "5 919 036";
в пункте 16 цифры "5 211 247" заменить цифрами "10 245 202,3";
в пункте 17 цифры "56 887 649,7" заменить цифрами "57 330 511,9";
в пункте 18 цифры "19 984 320" заменить цифрами "23 210 321,6".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к данному решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по экономике и бюджету маслихата города Алматы С. Козлова и заместителя акима города Алматы М. Кудышева (по согласованию).
4. Секретарю маслихата города Алматы Т. Мукашеву произвести государственную регистрацию нормативного правового акта в Департаменте юстиции города Алматы.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года и распространяется на отношения, возникшие до введения его в действие.
Председатель внеочередной
XXV-й сессии маслихата
города Алматы V-го созыва
С. Козлов
Секретарь маслихата
города Алматы V-го созыва
Т. Мукашев
Приложение 1
к решению внеочередной
XXV-й сессии
маслихата города Алматы
V-го созыва

"трансферттердің түсімдері" деген жолда "110 894 108" сандары "128 882 497" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"370 580 014,8" сандары "392 217 182,1" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
"қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо" деген жолда "6 285 655" сандары "8 312 761" сандарымен ауыстырылсын;
"қаржы активтерін сатып алу" деген жолда "6 535 655" сандары "8 562 761" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"-12 644 579,9" сандары "-18 320 464,2" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"12 644 579,9" сандары "18 320 464,2" сандарымен ауыстырылсын;
6-тармақтағы "3 557 729" сандары "3 687 680" сандарымен ауыстырылсын;
7-тармақтағы "4 306 609" сандары "4 806 718,3" сандарымен ауыстырылсын;
8-тармақтағы "13 154 261" сандары "13 179 648" сандарымен ауыстырылсын;
9-тармақтағы "65 413 285,5" сандары "68 416 055,5" сандарымен ауыстырылсын;
10-тармақтағы "42 790 147,8" сандары "43 848 623,8" сандарымен ауыстырылсын;
11-тармақтағы "9 206 517" сандары "9 365 948" сандарымен ауыстырылсын;
12-тармақтағы "39 459 873,6" сандары "44 205 645,5" сандарымен ауыстырылсын;
13-тармақтағы "24 132 690" сандары "24 199 905" сандарымен ауыстырылсын;
14-тармақтағы "15 620 707,8" сандары "20 173 689,7" сандарымен ауыстырылсын;
15-тармақтағы "5 213 814" сандары "5 919 036" сандарымен ауыстырылсын;
16-тармақтағы "5 211 247" сандары "10 245 202,3" сандарымен ауыстырылсын;
17-тармақтағы "56 887 649,7" сандары "57 330 511,9" сандарымен ауыстырылсын;
18-тармақтағы "19 984 320" сандары "23 210 321,6" сандарымен ауыстырылсын.
2. Аталған шешімге 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы С. Козловқа және Алматы қаласы әкімінің орынбасары М. Құдышевқа жүктелсін (келісім бойынша).
4. Алматы қаласы мәслихатының хатшысы Т. Мұқашевқа нормативтік құқықтық актіні Алматы қаласы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткізу жүктелсін.
5. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және оның қолданысқа енгізілуіне дейін, туындаған қатынастарға қолданылады.
V сайланған
Алматы қаласы мәслихаты
кезектен тыс XXV сессиясының төрағасы
C. Козлов
V сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы
Т. Мұқашев
V сайланған
Алматы қаласы мәслихатының
кезектен тыс XXV сессиясының

403 781,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
210 084,0
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
210 084,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
7 260 939,0
018
Организация профессионального обучения
18 286,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
7 242 653,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
35 000,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
35 000,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
5 045 601,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
115 608,0
006
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования города республиканского значения, столицы
221 088,0
007
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования города республиканского значения, столицы
1 484 024,0
009
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов масштаба города республиканского значения, столицы
334 000,0
011
Капитальные расходы государственного органа
2 646,0
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
93 887,0
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
112 049,0
021
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
209 613,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 472 686,0
373
Управление строительства города республиканского значения
11 260 706,5
006
Сейсмоусиление объектов образования в городе Алматы
2 615 086,4
037
Строительство и реконструкция объектов образования
8 645 620,1
376
Управление по защите прав детей города республиканского значения, столицы
31 529,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области защиты прав детей на местном уровне
31 024,0
003
Капитальные расходы государственного органа
505,0
05
Здравоохранение
43 848 623,8
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
727 251,0
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектам здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета

403 781,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
210 084,0
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
210 084,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім беру басқармасы
7 260 939,0
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
18 286,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
7 242 653,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
35 000,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
35 000,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім беру басқармасы
5 045 601,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
115 608,0
006
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
221 088,0
007
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
1 484 024,0
009
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
334 000,0
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 646,0
013
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
93 887,0
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
112 049,0
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
209 613,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2 472 686,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
11 260 706,5
006
Алматы қаласындағы білім беру объектілерін сейсмикалық күшейту
2 615 086,4
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
8 645 620,1
376
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың балалар құқықтарын қорғау басқармасы
31 529,0
001
Жергілікті деңгейде балалар құқықтарын қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 024,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
505,0
05
Денсаулық сақтау
43 848 623,8
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
727 251,0
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі

727 251,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
911 964,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
433 351,0
006
Услуги по охране материнства и детства
276 017,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
201 571,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 025,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
13 924 540,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
6 717 222,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
227 577,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
601 834,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
579 758,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
729 214,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
1 441 158,0
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
649 762,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
116 929,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
2 861 086,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
16 034 384,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1 571 544,0
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
613 781,0
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения города республиканского значения, столицы амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
13 256 033,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
593 026,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
4 692 687,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета

727 251,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
911 964,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
433 351,0
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
276 017,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
201 571,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 025,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
13 924 540,0
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
6 717 222,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
227 577,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
601 834,0
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
579 758,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
729 214,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
1 441 158,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
649 762,0
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
116 929,0
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
2 861 086,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
16 034 384,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
1 571 544,0
038
Скринингтік зерттеулер тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жүргізу
613 781,0
039
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
13 256 033,0
045
Халықтың жекелеген санаттарын емдеудің амбулаториялық деңгейінде жеңілдікті жағдайда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
593 026,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
4 692 687,0
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация

4 667 785,0
029
Базы спецмедснабжения города республиканского значения, столицы
24 902,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
3 921 702,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
93 473,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
241 191,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
3 864,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
58 105,0
023
Погашение кредиторской задолженности по обязательствам организаций здравоохранения за счет средств местного бюджета
110 000,0
030
Капитальные расходы государственного органа
9 019,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
3 406 050,5
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
3 636 095,3
009
Сейсмоусиление объектов здравоохранения в городе Алматы
486 155,0
010
Капитальный ремонт сейсмоусиляемых объектов здравоохранения в городе Алматы
1 955 553,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
1 194 387,3
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
9 365 948,0
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
1 833 800,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
450 544,0
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
844 839,0
021
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
198 235,0
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
340 182,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
922 826,0
016
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
866 309,0
037
Социальная реабилитация
56 517,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
45 000,0
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
45 000,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
243 350,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
243 350,0
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы

4 667 785,0
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары
24 902,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
3 921 702,5
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске жөніндегі қызметтер
93 473,0
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
241 191,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
3 864,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
58 105,0
023
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен денсаулық сақтау ұйымдарының міндеттемелері бойынша кредиттік қарызды өтеу
110 000,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
9 019,0
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
3 406 050,5
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
3 636 095,3
009
Алматы қаласында денсаулық сақтау объектілерін сейсмикалық күшейту
486 155,0
010
Алматы қаласында сейсмикалық күшейтілетін денсаулық сақтау объектілерін күрделі жөндеу
1 955 553,0
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
1 194 387,3
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
9 365 948,0
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 833 800,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
450 544,0
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
844 839,0
021
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
198 235,0
022
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
340 182,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім беру басқармасы
922 826,0
016
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
866 309,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
56 517,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың құрылыс басқармасы
45 000,0
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
45 000,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
243 350,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
243 350,0
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы

213 268,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне по вопросам молодежной политики
31 837,0
004
Капитальные расходы государственного органа
1 431,0
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
180 000,0
381
Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы
285 668,0
008
Обеспечение деятельности Международного комплекса лыжных трамплинов
285 668,0
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
20 173 689,7
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
20 173 689,7
012
Развитие теплоэнергетической системы
16 687 170,5
029
Развитие газотранспортной системы
3 486 519,2
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
5 919 036,0
389
Управление предпринимательства, индустриально-инновационного развития и сельского хозяйства города Алматы
126 044,0
009
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
3 407,0
011
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
1 638,0
023
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
118 182,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
973,0
067
Государственная поддержка племенного животноводства
1 552,0
068
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты
292,0
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
336 452,0
009
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
336 452,0
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
5 373 193,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
76 983,0
004
Мероприятия по охране окружающей среды
2 783 833,0
005
Развитие объектов охраны окружающей среды
2 402 270,0
006
Содержание и защита особо охраняемых природных территорий
106 541,0
012
Капитальные расходы государственного органа
3 566,0
351
Управление земельных отношений города республиканского значения, столицы
69 493,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории города республиканского значения, столицы

213 268,0
001
Жергілікті деңгейде жастар саясаты мәселелері бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 837,0
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 431,0
005
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
180 000,0
381
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы
285 668,0
008
Халықаралық шаңғы трамплині кешенінің қызметін қамтамасыз ету
285 668,0
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
20 173 689,7
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
20 173 689,7
012
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
16 687 170,5
029
Газ көлігі жүйесін дамыту
3 486 519,2
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
5 919 036,0
389
Алматы қаласы кәсіпкерлік, индустриялдық-инновациялық даму және ауыл шаруашылығы басқармасы
126 044,0
009
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
3 407,0
011
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1 638,0
023
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
118 182,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
973,0
067
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
1 552,0
068
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
292,0
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
336 452,0
009
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
336 452,0
354
Республикалық маңызы бар қаланың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
5 373 193,0
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
76 983,0
004
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
2 783 833,0
005
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
2 402 270,0
006
Жергiлiктi маңызы бар ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды күтiп-ұстау және қорғау
106 541,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 566,0
351
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жер қатынастары басқармасы
69 493,0
001
Республикалық маңызы бар қала, астана аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер