О внесении изменений в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2013 года № 21-1 "О бюджете района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2014-2016 годы"
Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 30 июня 2014 года N 29-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 21 июля 2014 года N 2867
В соответствии со статьями 104106109 и пунктом 1 статьи 111 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», маслихат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2013 года № 21-1 «О бюджете района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2497, опубликовано: 24 января 2014 года в районной газете «Мағжан Жұлдызы», 24 января 2014 года в районной газете «Вести») следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить бюджет района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 379 490,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 425 974,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 8 943,6 тысячи тенге;
потуплениям от продажи основного капитала – 30 246,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 914 326,8 тысячи тенге»;
2) затраты – 3 406 450,7 тысячи тенге»;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 602,6 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 7 790,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 187,4 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – ( - 33 562,9) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 33 562,9 тысяч тенге;
поступление займов – 7 790,0 тысяч тенге;
погашение займов – 1 187,4 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 26 960,3 тысячи тенге.»;
пункт 8 изложить в следующей редакции:
«8. Учесть в районном бюджете на 2014 год целевые трансферты из областного бюджета в следующих размерах:
1) 9 665 тысяч тенге – на софинансирование ремонта жилищно-коммунального хозяйства, инженерно-транспортной инфраструктуры и социально-культурных объектов и благоустройства населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020 (утверждена постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2013 года № 636 «Об утверждении Дорожной карты занятости 2020»);

"Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 21-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының мәслихатының 2014 жылғы 30 маусымдағы N 29-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 21 шілдеде N 2867 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104106109-баптарына және 111-бабының 1-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. «Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы» Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 21-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2497 тіркелген, аудандық «Мағжан жұлдызы» газетінде 2014 жылғы 24 қаңтарда, аудандық «Вести» газетінде 2014 жылғы 24 қаңтарда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1. 12 және 3-қосымшаларына сәйкес 2014-2016 жылдарға және сәйкесінше, соның ішінде 2014 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының бюджеті келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 3 379 490,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 425 974,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 943,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 30 246,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 914 326,8 мың теңге»;
«2) шығындар – 3 406 450,7 мың теңге»;
«3) таза бюджеттік кредиттеу – 6 602,6 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 7 790,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 187,4 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржылық активтерді сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет (профицит) тапшылығы – (- 33 562,9) мың теңге;
6) бюджет (профицитті пайдалану) тапшылығын қаржыландыру – 33 562,9 мың теңге;
қарыздардың түсімі – 7 790,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 187,4 мың теңге;
бюджеттік қаражаттардың пайдаланылатын қалдықтары – 26 960,3 мың теңге.»;
8-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«8. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер келесі көлемде ескерілсін:
1) 9 665 мың теңге – тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, инженерлік көліктік инфрақұрылым және әлеуметтік-мәдени объектілерді жөндеуге және Жұмыспен қамту 2020 жол картасы аясында елді мекендерді абаттандыруға ортақтаса қаржыландыруға (Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 19 маусымдағы № 636 «Жұмыспен қамту 2020 жол картасын бекіту туралы» қаулысымен бекітілген);

2) 46 598 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах;
3) 1 304,4 тысячи тенге – на завершение строительства двух жилых домов в ауле Байтерек;
4) 3 613,4 тысячи тенге – на проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных;
5) 33 408 тысяч тенге – на обеспечение функционирования автомобильных дорог.»;
пункт 11 изложить в следующей редакции:
«11. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2014 год в сумме 100 тысяч тенге.».
Приложение 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель
сессии маслихата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области                      А. Демин
Секретарь маслихата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области                  Т. Абильмажинов
Приложение № 1
к решению районного маслихата
от 30 июня 2014 года № 29-1
Приложение № 1
к решению районного маслихата
от 23 декабря 2013 года № 21-1
Бюджет района Магжана Жумабаева на 2014 год
Кате-гория
Класс
Под- класс
Наименование
2014
тыс. тенге
Доходы

2) 46 598 мың теңге - ауылдық елді мекендердің сумен жабдықтау және су тарату жүйелерін дамытуға;
3) 1 304,4 мың теңге – Бәйтерек ауылындағы екі тұрғын үйдің құрылысын аяқтауға;
4) 3 613,4 мың теңге – жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринарлық іс-шаралар жүргізуге;
5) 33 408 мың теңге – автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз етуге.»;
11-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«11. 2014 жылға арналған жергілікті атқарушы органның резерві 100 мың теңге сомада бекітілсін.».
Нұсқалған шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихаты сессиясының
төрағасы                                         А. Демин
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихатының хатшысы                          Т. Әбілмәжінов
Аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 30 маусымдағы
№ 29-1 шешіміне № 1-қосымша
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 21-1 шешіміне № 1-қосымша
Мағжан Жұмабаев ауданының 2014 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
2014 жыл
мың теңге
Кірістер

21 385,4
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
346,8
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
825,0
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
305,0
2
Оборона
8 642,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
8 642,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
8 242,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
300,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
100,0
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3 104,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 104,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
3 104,0
4
Образование
2 056 305,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5 151,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
5 151,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 051 154,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
9 555,0
003
Общеобразовательное обучение
1 817 675,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
10 821,0
006
Дополнительное образование для детей
29 779,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
67 749,0
015
Ежемесячная выплата денежных стредств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11 368,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
95 928,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
8 279,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
141 157,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
141 157,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
20 694,0
002
Программа занятости
29 790,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

21 385,4
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
346,8
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
825,0
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
305,0
2
Қорғаныс
8 642,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
8 642,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
8242,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
300,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
100,0
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық - атқару қызметі
3 104,0
458
Аудан (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 104,0
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
3 104,0
4
Бiлiм беру
2 056 305,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
5 151,0
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
5 151,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 051 154,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 555,0
003
Жалпы білім беру
1 817 675,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
10 821,0
006
Балаларға қосымша білім беру
29 779,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие беру және оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
67 749,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
11 368,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
95 928,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
8 279,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
141 157,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
141 157,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 694,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
29 790,0
004
Ауылдық жерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

2 781,0
005
Государственная адресная социальная помощь
12 335,5
006
Оказание жилищной помощи
100,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
10 483,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
964,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
562,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
38 513,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
17 252,5
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
7 290,0
021
Капитальные расходы государственного органа
392,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
506 545,2
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
34 946,0
008
Освещение улиц населенных пунктов
18 275,0
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
3 721,0
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
988,0
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
5 075,0
027
Развитие и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
6 887,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 259,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
1 259,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 778,0
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2 778,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
467 562,2
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
466 190,8
072
Стротельство и (или) приобретение служебного жилища и развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, приобретение, достройка общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020
1 371,4
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
152 890,9
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
31 729,0
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне

2 781,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
12 335,5
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
100,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
10 483,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
964,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
562,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
38 513,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
17 252,5
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
7 290,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығындары
392,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
506545,2
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
34 946,0
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
18 275,0
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
3 721,0
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
988,0
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
5 075,0
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) сатып алуға және жастарға арналған жатақханаларды салуға, сатып алуға, салып бітіруге берілетін нысаналы даму трансферттері
6 887,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары
1 259,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
1 259,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 778,0
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
2 778,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
467 562,2
058
Ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйесiн дамыту
466 190,8
072
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) сатып алуға және жастарға арналған жатақханаларды салуға, сатып алуға, салып бітіруге берілетін нысаналы даму трансферттері
1 371,4
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
152 890,9
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
31 729,0
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау