О внесении изменений и дополнений в решение маслихата района Шал акына от 23 декабря 2013 года N 24/2 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 24 апреля 2014 года N 28/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 4 мая 2014 года N 2708. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 07 августа 2015 года N 15.2.02-04/168)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 07.08.2015 N 15.2.02-04/168).
В соответствии с пунктом 1 статьи 106, пунктом 1 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Шал акына РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Шал акына "О районном бюджете на 2014–2016 годы" от 23 декабря 2013 года № 24/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2478 от 10 января 2014 года, опубликовано от 31 января 2014 года в районной газете "Парыз", 31 января 2014 года в районной газете "Новатор") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2014–2016 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 1917177 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 239578 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7412 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1668187 тысяч тенге;
2) затраты – 1919428,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3749 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5193 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1444 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6001 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 6001 тысяч тенге;
поступление займов – 5193 тысяч тенге;
погашение займов – 1444 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2251,5 тысяч тенге".
дополнить пунктом 12-1 следующего содержания:
"12-1. Предусмотреть расходы бюджета района за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года неиспользованных в 2013 году, согласно приложения 9.";

"2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шал ақын ауданы мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы N 24/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2014 жылғы 24 сәуірдегі N 28/4 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 4 мамырда N 2708 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихаты аппаратының 2015 жылғы 07 тамыздағы N 15.2.02-04/168 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихаты аппаратының 07.08.2015 N 15.2.02-04/168 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106-бабы 1-тармағына, 109-бабы 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1)-тармақшасына сәйкес Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шал ақын ауданы мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 24/2 шешіміне (2014 жылдың 10 қаңтарында № 2478 нормативті құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізімінде тіркелген, 2014 жылғы 31 қаңтарында аудандық "Парыз" газетінде, 2014 жылғы 31 қаңтарында аудандық "Новатор" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакциясында баяндалсын:
"1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісіне 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сай бекітілсін, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемде:
1) кіріс – 1917177 мың теңге, соның ішінде келесілер бойынша:
салықтық түсімдер – 239578 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7412 мың теңге;
негізгі капиталды сатқаннан түскен түсімдер – 2000 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 1668187 мың теңге;
2) шығындар – 1919428,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 3749 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несие – 5193 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 1444 мың теңге;
4) қаржылық активтармен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржылық активтерді сатқаннан түскен түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет дефициті (профициті) – -6001 мың теңге;
6) бюджет дефицитін қаржыландыру – 6001 мың теңге:
қарыздардың түсімі – 5193 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1444 мың теңге;
бюджеттік қаражаттың пайдаланатын қалдықтар – 2251,5 мың теңге".
12-1 тармағы келесі мазмұндамамен толықтырылсын:
"12-1. Аудан бюджетінің шығындары 9 қосымша сәйкес қаржылық жыл басына қалыптасқан 2013 жылы пайдаланбаған бюджеттік қаражатының бос қалдықтары есебінен қарастырылсын";

6544
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
6544
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
8168
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
7668
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
500
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
55351
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
20342
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
13482
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
1000
006
Организация санитарного убоя больных животных
700
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1000
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
1013
012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1353
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
1794
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
6239
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6239
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
28770
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
28770
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
6419
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
6419
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
6419
12
Транспорт и коммуникации
7166
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6524
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
6524
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
642,0
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
642
13
Прочие
26990
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
6054
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности

6544
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6544
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
8168
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7668
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
500
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
55351
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
20342
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13482
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1000
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
700
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1013
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1353
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1794
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
6239
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
6239
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6239
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
28770
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
28770
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
6419
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
6419
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6419
12
Көлік және коммуникация
7166
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6524
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
6524
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
642
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
642
13
Басқалар
26990
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
6054
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер