120000 м/3
Неполный рабочий день и гибкий график
Из средств местного бюджета
1,3
4
Другие виды работ: курьер, оператор электронно-вычислительных машин, делопроизводитель, распространитель газеты
20160 бумаго оборот, 45360 бумаго оборот, 34020 бумаго оборот
Неполный рабочий день и гибкий график
Из средств местного бюджета
1,0

120000 м/3
Толық емес жұмыс күні және икемді график
Жергілікті бюджет есебінен
1,3
4
Тағы басқа жұмыстар түрлері: шабарман, электронды есептегіш машинасының операторы, іс жүргізуші, газет таратушы
20160 қағаз айналымы, 45360 қағаз айналымы, 34020 қағаз айналымы
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
Жергілікті бюджет есебінен
1,0