О приватизации имущества районной коммунальной собственности
Постановление Кызылкогинского районного акимата Атырауской области от 24 ноября 2014 года № 273. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 22 декабря 2014 года № 3060
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года от "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", с  постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2011 года № 920 "Об утверждении Правил продажи объектов приватизации", районной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Аудандық коммуналдық меншіктегі мүлікті жекешелендіру туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 24 қарашадағы № 273 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 желтоқсанда № 3060 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңының 18 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 тамыздағы № 920 "Жекешелендіру объектілерін сату қағидасын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Приватизировать имущества районной коммунальной собственности согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ажигалиева Б.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                М. Муканов
Приложение к постоновлению
акимата района № 273 от
"24" ноября 2014 года
Перечень имущества районной коммунальной собственности подлежащих приватизации
Наименование объекта
Год постройки
Общая площадь
Балансодержатель
1
Здание пункта искусственного осеменение крупного рогатого скота

1. Аудандық коммуналдық меншіктегі мүліктер осы қаулының қосымшасына сәйкес жекешелендірілсін.
2. Осы қаулының орындалысын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Әжіғалиевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
М. Мұқанов
Аудан әкімдігінің
2014 жылғы "24" қарашадағы
№ 273 қаулысына қосымша
Жекешелендіруге жататын аудандық коммуналдық меншіктегі мүліктердің тізбесі
Мүлік атауы
Салынған жылы
Жалпы ауданы (шаршы метр)
Теңгерім ұстаушысы
1
Ірі қара малды қолдан ұрықтандыру пунктінің ғимараты