Об установлении норматива отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий города Арыс
Постановление акимата города Арыс Южно-Казахстанской области от 17 июля 2014 года № 403. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 30 июля 2014 года № 2741. Утратило силу постановлением акимата города Арыс Южно-Казахстанской области от 18 декабря 2014 года № 678
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Арыс Южно-Казахстанской области от 18.12.2014 № 678.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и пунктом 2 статьи 140 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года «О государственном имуществе», акимат города Арыс ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить норматив отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий города Арыс в размере 40 процентов от чистого дохода.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Актаева Е.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города
С.Ертай

Арыс қаласының коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза табысының бір бөлігін аудару нормативін белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 17 шілдедегі № 403 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 30 шілдеде № 2741 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласы әкімдігінің 18.12.2014 № 678 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласы әкімдігінің 18.12.2014 № 678 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2 тармағына және «Мемлекеттік мүлік туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңының 140-бабының 2-тармағына сәйкес, Арыс қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Арыс қаласының коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза табысының бір бөлігін аудару нормативі таза табыстың 40 пайызы мөлшерінде белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Е.Ақтаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі
С.Ертай