О нормативах отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий города Кентау
Постановление акимата города Кентау Южно-Казахстанской области от 21 июля 2014 года № 278. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 19 августа 2014 года № 2783. Утратило силу постановлением акимата города Кентау Южно-Казахстанской области от 3 декабря 2014 года № 446
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кентау Южно-Казахстанской области от 03.12.2014 № 446.
В соответствии с пунктом 2 статьи 140 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года «О государственном имуществе», акимат города Кентау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить норматив отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий города Кентау согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Е. Бектаева.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким города                                А.Макулбаев
Утвержден постановлением
акимата города Кентау
от 21 июля 2014 года № 278
Норматив отчисления части чистого дохода местных коммунальных государственных предприятий города Кентау Норматив отчисления части чистого дохода местных коммунальных государственных предприятий бюджет города Кентау определяется следуюшим образом:
Чистый доход до 3000 000 тенге
5 процентов с суммы чистого дохода
Чистый доход от 3 000 001 тенге до 50 000 000 тенге
150 000 тенге +10 процентов с суммы, превышающей чистый доход в размере
3 000 000 тенге
Чистый доход от 50 000 001 тенге до 250 000 000 тенге
4 850 000 тенге +15 процентов с суммы, превышающей чистый доход в размере 50 000 000 тенге
Чистый доход от 250 000 001 тенге до
500 000 000 тенге
34 850 000 тенге + 25 процентов с суммы, превышающей чистый доход в размере 250 000 000 тенге
Чистый доход от 500 000 001 тенге до 1 000 000 000 тенге
97 350 000 тенге + 30 процентов с суммы, превышающей чистый доход в размере 500 000 000 тенге
Чистый доход от 1 000 000 001 тенге и свыше
247 350 000 тенге + 50 процентов с суммы, превышающей чистый доход в размере 1 000 000 000 тенге

Кентау қаласының коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза табысының бір бөлігін аудару нормативін белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қаласының әкімдігінің 2014 жылғы 21 шілдедегі № 278 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 19 тамызда № 2783 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 3 желтоқсандағы № 446 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қаласы әкімдігінің 03.12.2014 № 446 қаулысымен.
«Мемлекеттік мүлік туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңының 140-бабының 2-тармағына сәйкес Кентау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кентау қаласының коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза табысының бір бөлігін аудару нормативі осы қаулыға қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Е.Бектаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Ә.Мақұлбаев
Кентау қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 21 шілдедегі
№ 278 қаулысымен бекітілген
Кентау қаласының коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындар үшін таза табысының бір бөлігін аудару нормативі Кентау қаласының коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза табысының бір бөлігін бюджетке аудару нормативі былайша айқындалады:
Таза табыс 3 000 000 теңгеге дейін
Таза табыс сомасынан 5 пайыз
Таза табыс 3 000 001 теңгеден 50 000 000 теңгеге дейін
150 000 теңге + 3 000 000 теңге мөлшеріндегі таза табыстан асқан сомадан 10 пайыз
Таза табыс 50 000 001 теңгеден 250 000 000 теңгеге дейін
4 850 000 теңге + 50 000 000 теңге мөлшеріндегі таза табыстан асқан сомадан 15 пайыз
Таза табыс 250 000 001 теңгеден 500 000 000 теңгеге дейін
34 850 000 теңге + 250 000 000 теңге мөлшеріндегі таза табыстан асқан сомадан 25 пайыз
Таза табыс 500 000 001 теңгеден 1 000 000 000 теңгеге дейін
97 350 000 теңге + 500 000 000 теңге мөлшеріндегі таза табыстан асқан сомадан 30 пайыз
Таза табыс 1 000 000 001 теңге және одан жоғары
247 350 000 теңге + 1 000 000 000 теңге мөлшердегі таза табыстан асқан сомадан 50 пайыз