Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию коммунальных отходов по Тюлькубасскому району
Решение Тюлькубасского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 23 декабря 2014 года № 36/7-05. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 16 января 2015 года № 2958. Утратило силу решением Тюлькубасского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 25 января 2016 года № 48/6-05
Сноска. Утратило силу решением Тюлькубасского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 25.01.2016 № 48/6-05.
В соответствии с подпунктом 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Тюлькубасский районный маслихат РЕШИЛ:

Түлкібас ауданы бойынша коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 36/7-05 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 қаңтарда № 2958 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2016 жылғы 25 қаңтардағы № 48/6-05 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 25.01.2016 № 48/6-05 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылдың 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 2) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Түлкібас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ: